reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

aaaale jestem padnięta, przejechałam dziś 240 km, objechałam Chełm, Zamość i inne zadupia;-) służbowo. Padam na pisk, jeju, ale podróżowanie wykańcza....:confused2: A w sumie fajnie było, poznałam klientów z którymi się do tej pory znałam telefonicznie i przez gg:tak:

Maja
- no właśnie pisz pisz co u ciebie, jak w pracy???
atol - a co to abt? Bo nie pamiętam...
kasia_z - no niezły klops:-D
sugar, nieistotna - a wy co tak wpad i wypad po jednym zdaniu, hę?;-):-DNo co tam u was??
kicia - a my jesteśmy ciekawe co u was właśnie? Jak starania? Rozpoczęte? Jak budowa?, Jak Olafek?
 
reklama
abt cwiczenia na brzuch, uda i posladki

jestem wykonczona, ale coby zrownowazyc ilosc spalonych kalorii jem kanapke i pije rum z cola:-p:sorry:
 
hej:-)

Dziękuję WAM pieknie za życzenia tu na BB, na GG, SMS-ami, na NK i telefoniczne:tak::tak::tak: to było bardzo miłe:-D
właśnie pijemy winko z tej okazji:happy:

Jednak dzisiaj dopadła mnie tragiczna wiadomość, że moja koleżanka /przyjaciółka z podstawówki/ NIE ŻYJE:-:)-:)-(
nic więcej nie wiem na razie.............................
to "dzięki" niej poznałam Pawła i jestem szczesliwa........
bsz............
okropnie się czuję:baffled::baffled::baffled:
smutno i przykro.................
taka młoda..........
brak słów

Agnieszko............ (*)(*)(*)
 
Kate przykro mi.Trzymaj sie.

No wiec w pracy olk. Ale jak to w kazdej pracy bywa i u mnie jest jeden idiota ktory wkurza wszystkich. Nie wiem jakim cudem sie tu zalazl bo gosc nawet nie bardzo po angielsku mowi. Chca go wywalic ale to niestety nie takie proste u nas w firmie. Podobno wszyscy wlosi to idioci ale on bije wszelkie rekordy.
Ale nie ma co gadac...moze go w miere szybko wyrzuca i edzie spokoj.

Mam wolny weekend i wybierqamy sie na jakas wycieczke z rodzinka tylko dzis sie stary rozlozyl z powodukataru.MAm nadzieje ze mu przejdzie bo tez wolne wzial na sobote.

Pyzak zdrowa, rozgadana, daje dziadkowi w kosc. Ona jakas feministka rosnie...zero szacunku do plci przeciwnej uwaza ze wszystko moze jak zostaje z tata i dziadkiem. Czasem nie moga sobie z nia poradzic;)
 
kate wsystkiego naj:tak:; wspolczuje tragedii z przyjaciolka:-( 3 maj sie

maja wszedzie znajdzie sie jakis kretyn, olej

wszystkim wspolczuje historii przedszkolowych, PARANOJA

atol zazdroszcze zaciecia, ja od 2 tyg nie bylam na silowni:eek:

kicia gratuluje kupki kibelkowej, u nas siusiu no problem, kupka tragedia:baffled:

nic, spadam porzatac chalupe i na jakis spacer;-)
 
reklama
Do góry