reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
kate, wspolczuje serdecznie :-( tragedia... a jaka przyczyna smierci?..

wpadlam, zeby napisac, ze Fiolek calo i zdrowo jest z nami znowu, kochany, gada jak stary ('pompalem sie w basenie', 'nie ma jobaka, jobil pip i uciek', 'hoham mame, tate i masia', '(le)ciauem siojotem z babom, tatom, jasiom i sioniom, bez mamy, taty i masia' - centralnie ;-) takie zdania formuluje moj przedszkolaczek :-D)
nie, no kocham go przeogromnie-masakrycznie!!! i zasnal sam w lozeczku :szok: no odmienione wiosennie moje dzieci, oby na dobre!

ale ofkors wrocila moja mama i juz po 5 minutach zrobila mi afere :eek: zyc nie umierac. ogolnie chodzilo o to, ze nie wysprzatalam im mieszkania na glanc przed ich powrotem :szok: (wczoraj ogarnelam, odkurzylam, wstawilam nowe kwiatki w doniczki itp!!!). no masakra z taka mama!!!
 
Czesc dziewczyny :-)
Kate przykro mi bardzo z powodu przyjaciółki :-(
Aenya gratuluje odmienionych dzieci i fajnie za Filipek rozgadany taki :tak:
Dita mam nadzieje ze wesele udane a fryzjerkę bym udusiła i pewnie kazała sobie fryz poprawiac az mi sie spodoba :-p
Nonek jak mała dzisiaj?
Kasu współczuje przygody z paznokciem brrr
Aenya mam cos takiego jak chcesz Teething Swabs by Baby Orajel® - Teething Swabs for Teething Baby Pain siostra przywiozła jakies inne cudo z tej firmy jeszcze nie probowałam
Wogole to mam 6 sukienek na chrzciny dla małej :-D moja sis zaszaleła i nie wiedziała ktora wybrac :-D wczoraj robiłysmy przymiarki Maja w kazdej wyglada jak królewna :-) i masz ci babo placek bedziemy ja przebierac co godzine chyba :-D
Filip poszedł spac wczoraj bez smoka :szok::-) u babci oszukała go ze został w domu ciekawe co bedzie jak dzisiaj wroci do domu
Ja po zrobieniu badan mam doła bo nie jest najle[piej :-(
 
kamila, dawaj :-) ile toto? i co to w ogole to swabs - jakies krazki?
a co za badania?? mow konkretnie..:tak:

Dita, zapomnialam - masakra z fryzjerem! dlatego ja juz nie chodze przed takimi wyjsciami - mam dobra fryzure, z ktorej sama umiem sobie conieco wyczarowac i tego sie trzymam. zadnych dzikich lokow, co po 2h wygladaja jak druty, zadnych lakierow, zadnych fryzur, ktorych nie moge sama poprawic po kilku godzinach szalenstw na parkiecie. polecam! prostownica, ladna spinka i wlosy spiete za jedno uszko, jakis minikoczek, grzywka zaczesana we wlosy.. lajcik ;-)

milego dnia ;-) my dzis mamy urodzinki D, przyjdzie cala familia najblizsza na obiad i ciacho, wsio sama robie ;-) mistrzyni :-D
 
a my po dwoch dniach spedzonych na dzialce tesciow z glonami szwgierki zjechalismy do domu, bylo git, slonko dzieciaki w krotkich spodniach i t-shirtach super, za tydzien moze pojedziemy na morze tylko wydaje mi sie ze zapowiadalo pogorszenie pogody i nie wiem czy to dobry pomysl, ogolnie super jest, jednak co wiosna to wiosna :)

Kamila jakie badania??
 
a my po grillu u znajomych, dziewczyny tez caly dzien na dworze, mega padniete teraz i marudne ze hej

Helenie straszliwie ropieje oko, jutro koniecznie musze wziac tobrex dla niej, zawsze jak ma katar ropieje jej oko:baffled:
 
Atol, u nas też tak jest, zwalczam przemywając herbatą zwykłą, bo ciągle nawraca po antybiotykach, a tak dwa razy dziennie przemywam i spokój jest.

My ciągle na dworze. Dzieci opalone, my opaleni :-) Mnie do szału doprowadzają różnice temperatur. Jak o 8 wychodzę jest 10 stopni, jak o 11 wracam jest 25 w cieniu. Dzieci poubierać adekwatnie nie sposób. ;-) Ale pogoda jest super, normalnie tak by mogło do listopada być :-)
 
ejo

kate
- jeszcze raz tulę, strasznie mi przykro.... Ja ostatnio po tylu pogrzebach w ciagu krótkiego czasu jestem przerażona kruchością życia ludzkiego... Normalnie mam wrażenie,że życie już za mną, przede mną już tylko koniec, myślałm, że moze depresja jakaś czy coś, ale siostra ma to samo, rozmawiałyśmy ostatnio i chyba po prostu za duzo bliskich odeszło.... Trzymaj sie! ps. Wiadomo już dlaczego ?
aenye - boska mama, padłam po prostu :-D Przyjmij ze śmiechem, olej, no trudno, mamy sie nie wybiera;-):-D. Brawa dla Fiolka:tak:
kasia_z, Agaton - kurcze, u nas dziś cały dzień niby słoko, ale wiatr silny i mimo tych 20 stopni wszyscy w kurtkach:confused2:
kamila - mów, co się dzieje???
atol - buziaki dla oczka Helen
nona - ja już ci mówiłam,że razem z kate, jak nie teraz to i tak widze was tego lata u mnie, a gonitwa po brakujący browar przez pole gwarantowana:tak::tak::tak::-DNaprawde serdecznie was zapraszam!
kasu - chyba jeszcze nie gratulowałam awansu!!!! :tak::tak::tak:

My po weselu, było super, dawno sie tak nie wybawiłam, Nat do 22 z Alą ganiały po sali, wpadały tylko się napić, a resztę czasu spędzały głównie na scenie przy orkiestrze gdzie z innymi glonami w podobnym wieku odgrywały role tancerek:-D:-D:-D Bosko po prostu, a po 22 obie padły no i dzięki Bogu w holu przed salą były kanapy, gdzie można było bachors porucić na resztę wieczoru, normalnie cudny widok - trzy kanapy pozajmowane przesz śpiące we wszystkich kierunkach trole poprzykrywane marynarkami i poprzystawiane fotelami żeby nie spadły:-D:-D:-D
Bawiliśmy do 2 (co dla mnie jest chyba rekordem, bo zwykle po oczepinach goniliśmy do domu);-):tak:
Moja fryzura to oczywiście inny temat. Nadal jestem wściekła:confused2::wściekła/y:
 
reklama
helou
ja dzis przekopalam pol ogrodu, znow mam wysiek w kolanie, siet. Ale ogolnie zajefajnie sie czuje. Wreszcie mam troche opanowany pseudoogrodek, jakies rabaty z zielskiem, thuje na jednej scianie obsadzine itp.

Julka dzis ozdrowiala. Juz wczoraj jak jej spadla goraczka wiecej sie nie pojawila. Co to bylo nie mam pojecia.

Kate tule mocno jeszcze raz. Opowiadalas mi o niej kiedys....:(

Kamila??????? Chyba nie jestem w temacie. Co to rzs?
 
Do góry