reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

gratulacje dla Ali!!!
ja tez bralam udzialy w takich konkursach :tak:

dita a kalwaria to nie gdzies niedaleko wwa? bo jak tak to podrzucaj do mnie :tak:
serioza, jak nie dwie to jedna

nonek straszna historia, trzymam kciuki zeby jakos sie poukladalo, lekarze czasami nie powinni byc lekarzami:no:

kamila trzymam kciuki zeby wszystko skonczylo sie na strachu :tak:

ja probuje organizowac jakies wakacje, chcemy wynajac dom w toskanii i poleniwic sie tam jakis miesiac ze znajomymi
 
reklama
dita gratulacje dla Ali:-)

my mamy juz wakacje zaplanowane, teraz jestem na etapie szukania domku do ogrodka dla dzieci i parasola na taras:-D
 
no helloo kobity :-)

co tam u Was ?

Ja z niecierplieiwniem czekam na długi weekend bo jedziemy w góry no i nie będę chociaż przez 3 dni musiała wysłuchiwać mędzacych klientów :sorry:

I dołączę się w smutku do spłacających kredyty hipoteczne w Millenium ja też mam i również w CHF :confused2: zresztą u niech będzie trudno coś negocjowac jeśli chodzi o CHF bo się z nch wycofali.
 
dzieki Wam dziewczyny

Nonek, ja ostatnio przeszlam to samo
Justyna, moja przyjaciolka, i sasiadka urodzila ponad miesiac przed terminem
roznica polega na tym, ze Olgunia dostala 8 pkt i niby bylo ok
za jakis czas Justa pisze do mnie esa, z jakas panika ze to nie jej dziecko placze, ze nikt nic nie chce powiedziec
u mnie byla jeszcze jedna kumpela (z lipcowek), a jaj znajomy mial dogladac Olgi
zadzwonilysmy do niego
on nam mowi ze nie moze udzielac informacji, ze Olga jest na OIOM-ie, podlaczona do respiratora
starszne to bylo
na szczescie Olga jest juz w domku od tygodnia

Ditus wielkie gratulacje

Nieistotna i jak?
 
reklama
Roni w sumie ok, dolaczam fote, ale na swiazo zrobiona wiec efekt koncowy bedzie inny bo musi sie wygoić
 
Ostatnia edycja:
Do góry