reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
piękny wzór mam nadzieję, że stworzony specjalnie dla Ciebie a nie jakaś kalka ;-)

ile taka przyjemność kosztuję bo te bym chciała coś ładnego ale zbieram się i zbieram...
 
Ilona bomba :tak: bardzo mi sie podoba
Ja narazie namawiam M na obraczki z tatuazu :-p
jestem głupia i mam pusta lodówkę dziecio w łózkach M w pracy ,jutro wszystko zamkniete nie wspomne o chrzcinach w sobote na które miałam zrobic jakies sałatki :eek: kupić wino bosko normalnie
byłam u fryzjera i mi sie nie podoba co mam na głowie
 
Dzięki za komplementy, tatoo swietnie sie goi i lada chwila bedzie wygladal lepiej, nie ukrywam iz bolalo hehe
pol wzoru to gotowiec, pol to moje dzielo
Milka dalam 300zl i to nie wygorowana stawka ale to zalezy od miasta
Aenye no to czekamy na Ciebie :)


Kamila pokaz fryz :)
 
nieistotna bardzo mi sie podoba :tak:
i super cena

ja stwierdzilam ze nie bede sprzedawac ciuchow po dzieciach
po pierwsze nie chce mi sie tego wystawiac
a po drugie mam tyle kolezanek z maluchami ze po prostu podziele i oddam dla nast malych ludzi
zostawie sobie tylko kilka moich naj naj ulubionych a reszta idzie w swiat
 
reklama
Do góry