reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
ja nie lubie sniegu, afe. ;-) ani nart. ani minusowych temperatur, w ogole ponizej 15 niech nie schodzi. ;-)

kupilismy juz lozeczko, wozek i fotelik, wybralam posciel, jaaa... jeszcze kilka tygodni i bede potrojna mama! szok!..
 
Ejo

Ja bardzo lubie pogodę: słońce, ciepło, upał, śnieg, zawieje śnieżne, burze mróz - o ile ja i moi bliscy jesteśmy w bezpiecznym miejscu;-)
Nienawidze tylko frontowych chmur, ciapy, chlapy i deszczu.

aenye - a masz jakies zdjęcia młodego z usg? Albo swoje?;-)

Ciekawe co u Mai - ona na dniach już miała roddzic..
 
oj kasu - pisz pisz:tak:

Mam wrażenie ostatnio że chłopy to normalnie PMS przechodzą i to jakoś tak wszyscy na raz, łącznie z moim;-)
Chodzi, czepia się o wszystko i szuka dziury w całym, aż normalnie zapytam czy muy podpasek nie kupić;-)
 
reklama
Dita, na fb jest pare fot z usg, ale to 17tc, teraz juz pewnie zupelnie inne panisko siedzi sobie :-) a ja to jak zwykle, tak samo wygladam jak kiedys ;-)
strasznie jest ruchliwy i kontaktowy, moj maluszek, no naprawde - jak poloze reke to zaraz sie nadstawia do glaskania w tym miejscu :-D kochany. jeny, jak ja sie juz doczekac nie moge. to naprawde jest jakis cud natury, niby trzeci raz w ciazy jestem, ale nie moge nadal pojac, jak to mozliwe.. taki malenki, odrebny czlowieczek rosnie w srodku, ma swoj swiat.. a jednoczesnie tak silnie zlaczony z moim.

Kasu
moj kochany, i tu raz jeszcze przeogromnie gratuluje :-) i ciesze sie, i trzymam kciuki za dziouszke tym razem, i w ogole sciskam i caluje :-) jakos mnie strasznie wzruszaja wszelkie info o ciazach w gronie znajomych i przyjaciol, hehe..

tez czekam na info od Mai..
 
Do góry