reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Hej hej,
A ja właśnie już wróciłam, ogarniam się w robocie (słabo mi idzie).
Wakacje super, chociaż masakrycznie dużo wydaliśmy i to na same paliwo, to byliśmy w Alpach, Nad różnymi jeziorami, w górach nr 2 - Schwarzwaldzie, w Szwajcarskich miastach i wioskach oraz na Lazurowym wybrzeżu. Jak zdjęcia ogarnę to wkleję. :-)
Najfajniejsze zdecydowanie Alpy, chociaż wykończyły nas kondycyjnie :D

Cosmo - daj znak jak będziesz. Ale nie gwarantuję, że będę, bo w tygodniu jestem w pracy, w weekendy często wyjeżdżam, szczególnie jak pogoda ładna. Nie mniej może uda się zgrać.
Atol, a ty jak? Będziesz kiedyś w Gdyni w wakacje?
Na dniach jakoś zostanę ciocią - moja bratowa planuje się rozdwoić :-) Odliczamy dni i godziny, szczególnie że na czas porodu dostaniemy ich córę do opieki :-) Fajnie.

Jeszcze wam wrzucę nas - aktualnych :-)

DSC_0054.jpg
 
reklama
reklama
hej

kasia ja myslalam ze wy caly miesiac bedziecie poza Trojmiastem:-(, my wyjezdzamy 2 sierpnia, bylam w Gdyni miesiac, teraz to najszybciej w listopadzie bedziemy:-(

Brazylia super, ile kosztowal bilet?

pozdrawiam was, jak wroce do Wawy to mam nadzieje czesciej sie pojawiac, pa
 
Do góry