reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

hej! i ja sie witam powakacjowo :-)

Milko, ja dzis normalnie szampana otworze chyba, po 2 mies z cala trojka na wakacjach - przysiegam, mozna oszalec! w zeszlym roku chociaz raz na dwa tygodnie jechalam sobie na dzien-dwa do domu i dzieci zostawialam z rodzicami, a teraz d.pa - wiadomo, malego im nie opchne.. bylo super, ale dobrze, ze BYLO :-D dluzej bym nie zniesla nawet tak pieknego zadupia ;-) bosz, ja jednak jestem stadnym i miejskim stworem!

mlodziez dzis w nowych grupach, jakies przeorganizowanie nastapilo i ogolnie zadowolona jestem. kurde, tylko Filip mi sie taki drobny wydaje, jest jednym najmniejszych chlopcow. ja wiem, ze grudzien, ale mimo wszystko.. jaki rozmiar nosza chlopaki wasze? moj tak 110-116 z h&m dla porownania.. troche sie martwie, choc wiem, ze jest w normie :-) matka wariatka.

lucky,
a co z domisiem? bo doczytalam na fb conieco, ale nic mi to wlasciwie nie mowi...

wiecej pozniej ;-) buzka
 
reklama
to fakt obrobić trójkę bachurstwa to niezły wyczyn ;-) chociaż mam u siebie dziewczyny które czekają teraz 4 dziecko :tak:

a ja się zastanawiam jak to będzie z dwójką ;-)
 
Heloł!!!!

Miłka - spoko loko, póki nie pójdą do szkoły, właśnie wydałam 498 zł na podręczniki :no:


Moje gluty nadal w Jastrzębiej Górze, dzwonimy codziennie, zachwycone i one i moi rodzice - moja mama właśnie realizuje cytuję ,,instynkt babciny" :))))
dobrze, może się trochę zahartują, nie będą tak chorować....

Byliśmy z A oboje na rozpoczęciu roku, młodych nie ma, to my się pokazaliśmy. Była wychowawczyni Ali wzięła właśnie zerówkę wiec Natalkę - super.
A jak wasze pociechy w ten już obowiązkowy nowy rok szkolny?
Buziam!!!
 
moja ma całkiem nową grupę w przedszkolu 90 % inne dzieciaki :dry: trochę głupio bo ona przez całe wakacje mówiła, że nie może się doczekać spotkania z koleżankami a tu du pa...

jutro mamy spotkanie organizacyjne to się podpytam po co taki miszung :confused2:

Dita - wiem, ja za podręczniki do edukacji 5 latków zapłaciłam 92 zł, do tego pewnie trzeba będzie pokupować pierdoły na plastykę, zapłacić za angielski ( 2 x 92 zeta) i kasa leci...
 
I ja sie witam

Obie laski dzis w pkolu, a w domu upragniona cisza, nawet radia nie wlaczalam. Mercedes luzak, o Sare sie bałam ale niepotrzebnie. Zna przedszkole i panie prawie jak Mercedes :-) Zauważyłam ze to Mercedes bardziej ciągnęło ciągle do siostry , a nie na odwrót, przyszłam to zobaczyłam Mietka pod sala maluchów buhaaaaa.

Pozdrawiam wszystkich
 
Milka, a jak ty sie czujesz? jacie, to juz 35tc, jestem w szoku, jak ten czas leci!!! ale co ja gadam, jak wyjezdzalam z mlodym to gapa byla straszna, lezal i nic nie umial, nic nie kumal ;-) a wrocilam z uhahanym, prawie uzebionym (jedynka pod skora doslownie) i PELZAJACYM dzieckiem, no zupelnie inna jakosc zycia ;-) nie powiem, ze lepsza, ciagle trzeba na niego patrzec, bo lazi juz po chacie jak dziki. az dupsko unosi, chyba lada dzien zacznie tez raczkowac i podam go do guinessa. silacz moj.
 
no leci ten czas jak cholera, jeszcze miesiąc i Helenka będzie z nami :-D dziś A skręcił rano łóżeczko za raz je wymyje i niech czeka :-)

Ja się dzisiaj wku rwiłam, dowiedziałam się, że moja Milena została w przedszkolu z grupą 4 latków bo zabrakło miejsc dla niej w 5 latkach no ja pierdziele, jak się ma dziecko do szkoły przygotować jak będzie z młodszymi od siebie !!! No i oczywiście dowiedzieliśmy się o tym ostatni !!!

Dobrze, że mamy dziś spotkanie z dyrektorką bo jak jej pierdzielnę w ten głupi łeb to się wywróci !!! Wszystkie dzieciaki ze starej grupy poszły wyżej a Milena z 4 innych została w 4 latkach :wściekła/y:
 
reklama
patrycja - miko nosi 110; 116 z hm są mega za duże, ma 108cm, waży 20,5kg ,
ale okazuje się, że nie jest najmniejszy, mimo że najmłodszy, bo wszystkie dzieci w zerówce są z rocznika 2005

miłka - ja nie wiem, czy tak wolno im było milenę zostawić; jako pięciolatka ma już obowiązek, więc pani dyrektor na rzęsach powinna stanąć, żeby miejsce się znalazło

miko, po pierwszym dniu w nowym przedszkolu zadowolony; niepotrzebnie oczywiście się martwiłam; już ma kolegów, już się czymś tam wymieniali, już się zapraszają; rano przyszedł mnie obudzić, żebyśmy przypadkiem się nie spóźnili

jesień już mi się daje we znaki, z nosa mi cieknie, w robocie zamarzam, kurna, aż strach pomyśleć, że najgorsze przed nami
 
Do góry