reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

ech,niech sie skoncza te chorobska!!!

W maju:confused2:
Heh, a tak na poważnie to nienawidze tej pory roku za choróbska właśnie. Tydzień temu małż mi zdychał, dziś Ala gorączkuje:wściekła/y:
Szkoda mi bidulki bo od 3 miesięcy chodzimy raz w tygodniu na basen - ona na naukę, ja - spalać to co wcześniej zeżarłam;-) i bardzo, ale to bardzo jej się to podoba. I już biadoli że przez chorobę nici w czwartek z basenu:-(

kasia_z - super z tym fonem i netem, ile płacisz? Strasznie chciałabym taki pakiet, bo mam tel. dostosowany do korzystania z neta a powyłączałam wszelkie łączenia bo chybabym zbankrutowała....


Dżizzz.... już za chwilkę nasze maluszki będą kończyć 5 latek - szok!!!! Tyle, co moja Ala kiedy urodziłam Natalkę, Ala wydawała mi się wtedy taka duża, a teraz... A teraz
Ala nadal jest duża a Nat malutka:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to fajnie.. bo moj Filip to mi sie wydaje taki duzy :-D :-D :-D i madry, i tez niestety wymagam od niego wiecej (chociaz bardzo sie staram ciagle sobie powtarzac, ze to tez tylko dziecko). echhhhh ale to chyba naturalne..
ale naprawde musze go pochwalic, ze mi bardzo pomaga, szczegolnie jak teraz non stop sama jestem, tzn sama z trojka dzieci, to naprawde moge na niego liczyc :-) slicznie sie z Felkiem bawi, jak maly placze, to Filip szuka smoczka, zabawia, przytula, pilnuje, jak Felek chodzi, no cudny moj, kochany, duzy chlopczyk!

ale postanowilam, ze nie idzie do szkoly, szczesliwie Amelka tez nie, wiec dylematy sie pokonczyly, nie macie pojecia, jak odetchnelam z ulga!!!!!!!!

a a propos Felka jeszcze - juz niby ozdrowial, bez goraczki, cudny i usmiechniety, ale, cholera, ma biegunke :angry: tzn co zje to zaraz kupa, wrrrrrrrrrrrrr. no oby przeszlo mu wreszcie.
 
Halo :-)

Moja Milena jest duża :-) no właśnie ile Wasze dzieciaki ważą ?

U mnie też choróbska zawitały, Milena w domu siedzi na antybiotyku :confused2: stary też coś pokasłuje, mam nadzieję, że dalej się to nie rozniesie...
 
Mercedes 19 kg 110 cm Sara 17,5kg 104 cm

A dzisiaj bylam w szkole i mam wolna droge i mam sama podjac decyzje czy chce Mietka poslac do zerowki czy pierwszej klasy. I tu i tu bedzie miec zagwarantowane miejsce...mała szkola, każde dziecko na wage złota.

W przedszkolu panie przekazały pierwsze opinie po kartach pracy i Mietek ma wysokie przygotowanie do szkoły :-) - intelektualne, emocjonalnie niestety jeszcze pracowac musi nad soba
 
Ostatnia edycja:
Ala 23kg (10 lat:shocked2:) drobnica niesamowita. Jak miała zawody pływackie to nie mogli uwierzyć że to 4 a nie 2 klasa;-)
Nat 19 kg.
Wzrostów nie znam;-)

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie nie może się świat doczekać?:-D Właśnie kupiliśmy choinkę sztuczna, bo od lat mamy tylko naturalne i co rok tak strasznie mi szkoda je zabijać,ze w końcu stwierdziłam - dość - przez moje fanaberie nie umrze już żadna choinka;-)
 
ja też z niecierpliwością na święta czekam!
ale choinkę będę miała prawdziwą, tę pachnącą, z irytująco opadającymi kolkami :D
wyegzekwowałam już listy prezentów, zwłaszcza od osób najbardziej problematycznych pod tym względem, część prezentów nawet już kupiłam :D

miko waży 20kg i ma 105cm

jutro ma urodziny, podobnie jak Filip Ilony :D

miłko, pati zdrowia dla Was!

serdecznie pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
a dla mnie tych Świąt mogłoby w ogóle nie być :(

Maja do 1 klasy też nie pójdzie od września, z Jej grupy żaden rodzic nie zdecydował się wczesniej puścić dziecka. Mi to gra bo jak Majut będzie w 2 klasie to Michaił pójdzie do 1
 
Do góry