reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

pies nie dla mnie, jestem leniuch, a to ja musialabym z nim popylac na spacery, bo w koncu w domu siedze :confused2: a kot - no dla mnie historia Twoja, Dita, jest dziwna, tzn ja nigdy z takim niewyuczalnym kotem nie mialam do czynienia ;) same wokol takie typowe kanapowce, co pieknie sikaja do kuwety, a nawet do kibla :p i ja z kolei takiego egzemplarza bede miec (na bank) :D najlepiej wzielabym dwa koty naraz, ale na to chyba sie D nie zgodzi :/

D przyszedl o 19.40 z pracy, nie zjadl nic, nie wypil, chwile sie z dziecmi powyglupial i padl na pufie.. spi do teraz, niech sie zdrzemnie, bo bez kitu ledwo zyje..

a nie chwalilam sie chyba, ze malzon moj odkryl silownie, ale nie taka jak koksu :p tylko dla zdrowia sobie robi treningi, otworzyli obok nas Tiger Gym, 3, 4x w tyg po 2h (w sezonie mniej, bo zwyczajnie nie ma czasu), zaczal sie zdrowo odzywiac, w ogole mniej jesc i dietetycznie i.. schudl ponad 24kg juz :D prawie 8 mies, super wynik!

ja tez schudlam cosik :p choc mam stroj na silownie (fitness raczej ;) ) i waze 59 juz od miesiaca, a ostatni rok to bywalo 64 nawet.. wiec ciesze sie niesamowicie :)

i coz, bylam dzis w hurtowni u nas, zeby obczaic prezenty gwiazdkowe. wpadly mi w oko jeszcze takie gadzety, moze sie ktoras skusi :)

1. interaktywna mapa swiata dumel (u nas juz out, ale na innych aukcjach jest) Dumel INTERAKTYWNA EDUKACYJNA MATA MAPA SWIATA HIT (2831605384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ok 129zl

2. to mi sie wydaje fajne, bawilam sie tym dzis i naprawde ciekawe, duzo roznych pytan o rozne dziedziny, przy czym nie jest truno ogarnac, jak dziala i tanie! 44zl: Smily SUPER IQ Mówi PL *Mądra Główka 480 ZADAŃ 787 (2831943270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3. gra ninjago - ktos ma? my nie mielismy dotad i nie wiem, warto?

4. paintastics - takie flamastry z farba jakby, z pedzelkiem. moj jest w szale rysowania, wiec sie zastanawiam, fajny ten wielki zestaw, ale w sumie glowna atrakcja jest w pisakach, a nie szablonach.. PAINTASTICS 6 mini flamastrów ZESTAW 1 HIT! 3011 (2819083296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i czy ktoras ma projektor do rysowania? PROJEKTOR do NAUKI RYSOWANIA + FLAMASTRY i SLAJDY! (2827965518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja juz zdurnialam i nie wiem, co dla nich chce. oprocz tego wszysktiego Filip chce jeszcze najbardziej dostac nowy piornik, bo ten, co ma, to faktycznie jest juz porwany i nie ma wyposazenia, gumki porwane. wiec musi nowy dostac tak czy siak.
 
reklama
Ta mapa swiata fajna, piorniki u nas dostaja na Mikolajki, takie wypasy z wyposazeniem. Na urodziny Helena chce gitare, wiec juz obczailam jaka. Swieta to jeszcze wielka niewiadoma, bo jak sie zdecydujemy na jakies zwierze to juz im nic wiecej nie kupimy.
 
Hejka.
Moja Nat do Mikołaja napisała, że chce cytuję ,,samohut na pilota, lalke barbi i gitare"
tia:-)
Ala za to chce zestaw do malowania ze sztalugą.
Niedaleko mnie jest hurtownia zabawek, muszę zwiedzić i jakąś chińszczyznę zakupić, bo kryzys:confused2:


aenye - no tak, tylko że takiego kota to trzeba jednakowoż nauczyć korzystania z kibla, z kuwety w sumie nie, ale i tak mu czasem coś odbija i idzie np do kwiatka... No początki są trudne, potem jak już nauczony to luzik.
 
Nie było mnie trochę bo pracy sporo :-D
Szczerze Wam powie, że lubię bardzo jak mam co robić.

Pati gratuluję kilogramów - ja przed ciążą schudłam 8 kg - musiałam bo się na wakacjach w Grecji w fecie ich zakochałam :-p No a teraz spowrotem do przodu :rofl2:

Fajna ta mapa!!

Dita kiepściocha z tą pracą :-( mam nadzieję, że jak najdłużej pociągniecie!! Moja Sis ma kota który wabi się Miał i przybył z Mężem który to znalazł go podczas powrotu do domu po imprezie :nerd:


Jutro USG genetyczne trzymajcie kciuki bo umieram ze strachu.....
 
Witam z rana, sara trzymam kciuki. U nas dalej w kwestii zwierzat wielka niewiadoma, juz mnie to meczy troche. Wczoraj nawet ogladalam w sklepie zoologicznym rybki i chomiki i inne i dalej nic:(((( W weekend pracuje a potem mamy remanent wiec caly weekend z glowy. Z kolei Helena ma w sob zawody plywackie, jedzie z T, prosze trzymac kciuki!
 
bedziemy trzymac :))

my za kotkiem rozejrzymy sie po swietach ,nie ma co stresowac zwierzecia juz teraz w nerwach przedswiatecznych, jeszcze jak nikogo nie bedzie w domu calymi dniami.

mnie jakos uderzylo, ze juz zaraz swieta. SZOK. jakos tak mi to zlecialo, ze nie wiem. pewnie dlatego, ze caly listopad w chacie przesiedzialam :p ost tydzien uplynal nam pod znakiem sraczkorzygaczki u Felka, Filipa i mojej. cudownie!

za to Mikolajki cudne :) kocham moje dzieci, ze sie umieja cieszyc ze wszystkiego.. chociaz prezenty dostali fajne, hehe ;) a jak Felek szalal, jak zobaczyl ze w butach cos stoi :)))

milego dnia!
 
hihi - u nas prezenty tradycyjnie, pod poduszką;-) Również szalały obie z radości, cudnie, jak Pati uwielbiam świeta, przedświąteczny czas, przygotowania, eeech:sorry2:

atol - uu, współczuję, u nas na szczęście już po inwentaryzacji. Oby to nie była ostania inwentaryzacja:-( Trzymam kciuki za Helen! Super!. Kurde, mojego gnojka nie mogę zmusić do nauki pływania, chlapie się tylko i bawi przez godzinę basenu. A niestety grupy się porozpadały i obecnie nie ma nauki dla dzieciaków na naszym basenie:dry:

sa_raa - czymam kciuki;-)

W ogóle to sto lat sto lat dla naszych pierwszych 6-latków - Marianna, Filip, Mikołaj, Natalia najplepszego!!!
 
reklama
Tak jest, sto lat!!!! U nas tez tradycyjnie prezenty pod poduszka, tez sie ucieszyly of kors! Sara jak tam????
 
Do góry