reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
ejo

ech nie ma co pisac , sami sie musimy jakos uporac z problemem

dita łelkom bek, maskaryczne przezycie brrrrr

nonek w tych filtrach to chyba tlenek cynku, co? tak sie czepiam:-p;-)

pachnidlo czytalam, nie ogladalam, ale ksiazka mi sie podobala

moze sie uda i juz 8 pojade do 3city, super by bylo
 
I ja się witam wieczorową porą:tak:
Dita łelkom bak:-D i wspolczuje przezyc

Asia mając 6 lat połknęła złotówkę, ja byłam wtedy w delegacji w Wa-wie
w szpitalu sie popsuło usg i rentgen /czy coś tam/ i odeslali do Wrocka
Paweł jechał, Asia wyła, korki były...
on jej nie pozwolił zasnąć, bo się bał, że już sie nie obudzi
a ona byla juz gotowa na operację
ale wsio skonczyło sie dobrze:-)
Kasia wirtualki dla Piotruli
lece was poczytac

Nona mocno się spiekłaś? bo ja OK:)
 
uojezu, wróciłam od dentista, miałam mieć tylko wybielanego zęba a okazało się że mam źle wypełniony kanał, w kanale odłamek narzędzia dentystycznego, zmianę w kości, ząb mi ise w ogóle rusza i ogólnie du pa.
rentgen po prostu wyszedł fatalnie, no mówię, jak mi ise sypie to wszystko na raz:baffled:
Starość nie radość.
Mam założone jakieś świnstwo antybakteryjne i do następnego razu czyli w sobotę;-) O ile się nie wścieknę z bólu do tego czasu;-)
Nata na koniec znaazła jeszcze jedną groszówkę (kurde, nawet nie wiem, skąd wygrzebała, wszystko przetrzepane), ale pięknie sama przyniosła i oddała z komentarzem ,,no,no, be")

nieistotna
- taki płacz, porzyganie się i w porządku to pewnie mu coś jednorazowo zaszkodziło, pozbył się dziadostwa i fine;-)

atol - głaskam bido, :tak:

nonek, kate - buźka.Qrwa, że też nie mamy czym pojechać do was, cholera, pociągiem to cały dzień jazdy, potem cały dzień powrotu, wolnego dodatkowego nie dostanę, a gdzie czas na grila? Lipa.:-:)-(

sugar
- no już tu powiem bo nie chce mi sie latac po wątkach, w ogóle nie wyglądasz na mamuśkę dwójjki, takiego brzucha i figury pozazdrościć:tak:

Maja - współczucia z prawkiem

resztę jeszcze czytam;-)
 
wiecie co byłam w robocie
oczywiście mam półki co prace nie fajną ale zawsze coś
prcuję w sklepie spożyw. i dziś facet przywiózł piwo
pyta się gdzie go ma dać :confused:a ja że do sklepu na zapleczę
to zaczął dogadywać że może mi go na półki wystawić ma
we mnie sie zagotowało bo inny dostawcy jakoś wnoszą to cholerne piwo,poukładają i nic nie mówią a ten zaczął takimi hasłami
więc zapytałam się go "czy on myśli że ja mam nościć te piwa??"
nic się palant nie odezwał!! Zastwił mi całą ladę tak jak jakiś klient przyszedł to nie mogłam mu nic dać bo sklep był zawolony piwskiem
i nigdzie się dotać nie mogłam!:crazy::angry::angry::angry::angry:!!! Facet walną jednak te piwa na zaplecze
poukładał je tak że nie mam dostępu do towaru (na zapleczu)w razie gdy go zabraknie:crazy::crazy:-zrobił mi takie wielgaśne góry z tych transporterów że za pierona tego nie zdejmę no bo jak??By mnie przygniótł:crazy::crazy::crazy:???
potem zadzwoniła szefowa tego całego burdelu i wiecie co mi powiedziała?:crazy::szok::szok::szok:???
Że faceta obowiązkiem nie było wnoszenie tego tylko jego dobrą wolą!:szok:!!!!!i że ja mam to sama wnosić !:crazy::angry::angry::angry:!!! a jak jej powiedziałam że nie bedę tego wnosić bo to jest cholernie ciężkie (jakieś 30 transporterów + piwa puszkowę tez dość sporo) to mi franca powiedziała że "przeciez nie musisz wszystkiego na raz,możesz pojednym sobie nosić i układać!!!"
zagotowało się we mnie niesamowicie i mówię jej ile tego jest a ona się zatkała i nic nie powiedziała!!!!!!!
Pierniczę taką robotę!!! Mam 21 lat a w wieku 30 miałabym mieć garba przez marne 800 zł z umową na 1/2 etatu (a robić cały) napewno nie!!!!!! Szukam czego innego!!!!Niech sobie sama to nosi jak taka mądra!!!!!:crazy::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Daj spokój czarna - asertywnie i stanowczo NIE dla dźwigania - albo rzuć tą prace w kibinimać. Znajdziesz inną.
Moja koleżanka właśnie w wieku lat 30 po pół roku pracy w biedronce (;-)) na dziale mięsnym i dźwigania skrzynek z wędliną ma trwałe zmiany - zwyrodnienia na kręgosłupie, zastrzyki z ketonalu, rehabilitacje itp itp porażka po prostu.
Za 1100 brutto.
chooje i tyle.
 
reklama
Dziewczyny, ale mialam przygode. masakra. opowiem jutro rano.
atol nie tylko tlenek cynku kochanie, zelaza i inne tez. gdzies odnajde notatki to ci jeszcze powiem, ktore tam byly.

sa_raa niestety, na poczcie tylko spisuja nr nadania, nic wiecej, zadnych danych. Nie byla mi w stanie pomoc babka na poczcie. A byla naprawde bardzo zyczliwa, jak nie na poczcie. Jakas kierowniczka zmiany. Wyjasnila mi wszystko. Musze z nimi inaczej walczyc. Wlasnie przeslalil mi nowa umowe, ku tasy jedne.

czarna ja rozumiem praca, ale nie za wszelka cene. Kosztem zdrowia!!!!!!!!!! Nie daj sie dziewczyno, jeszcze sie w zyciu na dzwigasz. Pamietaj, ze prawo pracy przewiduje ile mozesz dzwigac. Jak ci sie cos stanie, to babka niezle beknie za to. Sprawdz dokladnie w przepisach. Mozesz ja normalnie do sadu podac jakby co. A pamietaj, ze sady pracy sa najczesciej po str pracownika.
 
Do góry