reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Kasia Z no faktycznie niezłe cyrki masz
Kicia my nie reagujemy na protesty Dawida, wtedy popłacze może z minute i zajmie się czymś innym
Agaton co do matury-bez komentarza-nie zdałam
w sumie nie liczyłam na to że zdam bo szłam zupełnie nie przygotowana
poszłam tam bo co mi szkodziło spróbować
Dita wariatko idz się leczyć a nie czekaj aż bedzie za późno
Roni powodzenia

A ja wczoraj przebiłam sobie język
dziś mam mega spuchnięty i strasznie seplenie
 
reklama
dobra wpadam na sekunde i zaraz jade do gdyni

roni powodzenia i szybkeij akcji- dzieczynki sa super :tak:

dita evra to najgorszy syf swiata, chcialo mi sie po nich rzygac i dookol tego plastra robi sie oblesna brudna obrecz od kleju bo to sie przesuwa jak sie nosi

sciskam i juz mnie nie ma
 
Atol hehe tez uwielbiam takie akcje jak obcy sie wtracaja!
Czarna pokaz fote jezyka!

ja na ataki nerwow tez niereaguje - ale to ma bardzo zadko!
raczej "mialczy" ze cos chce!
trudno mi natomiast poradzic sobie z tymi plaskaczami byl okres ze juz tego nie robil i widze ze teraz znowu zaczyna, nie bardzo wiem jak to wyplewic...??
 
Hej
Moja Manka potrafi pokazac rozki, ale u nas olewamy jak mozemy i staramy sie odwracac uwage. I tlumaczymy haslowo- Zostaw, nie wlno, to boli.

Manka wlasnie 5 minut temu sie obudzila:-). Mialysmy spanie na calego.
Czarna pokaz jezyk!
Kicia jak kuchnnia bedzie gotowa to wrzuce zdjecie. Wychodzi na to, ze bedzie dosc nietypowa, kolorystycznie i w ogole. Pawel Kate jest super, jak ktoras potrzebuje fachowca to polecam jeszcze raz.
Atol nie wiesz moze ile kropel zyrtecu sie podaje takim maluchom jak Manka? Dostala pokrzywki na plecach i mam dla niej te krople. Brala juz kiedys, ale ja oczywiscie nie pamietam ile tam bylo na ulotce. A ulotka dawno wyrzucona:eek:.
Roni trzymamy kciukasy.
 
nonek 10 kropelek się podaje i to na noc bo z regóły usypia troszke
Roni rodzisz czy nie?;-)
czarna dawaj foto!
SUgar gdzieś Ty tam wylądowała? Dzieci u dziadków? na ile wyjechaliście?

my już po plażowaniu bo Mapet do domu chciał
a takie piękne słońce:sorry:
idę go położyć
 
Dałabym foto ale nie mogę znaleźć kabla!!!!
Moje gówienko kasik go wyniosło:wściekła/y::wściekła/y:
idę poszukać jeszzce

Mam ale to takie jest robione na szybkiego bo zaraz leće do pracy
i nie mam czasu a w ogóle to jeżyk mam spuchnięty
czuje jakbym gąbke miała w buzi
 
Ostatnia edycja:
czesc babki :-)
Sara super ze plaze masz pod nosem zazdroszcze :tak:
Czarna fajny kolczyk zawsze mi sie podobały takie cuda tu i tam ;-)
suger miłego odpoczywania:-p
Agaton dobrze z mezem lepiej :tak:
Kasia z współczuje perypeti z badaniami
Dita bez komentarza:confused: juz myslałam ze ty po tym zabiegu a tu jeszcze jeden lanie sie nalezy
Roni i jak tam??
A co u Lucky??
Kicia u nas butn dwu latka rozpoczety :cool: ale tylko ze mną z M jest aniołkiem, ja nie reaguje na wrzaski i jakies dziwne jego zachcianki jak przesadza to wyganiam go do jego pokoju przymykam drzwi po dwóch minunach przychodzi usmiechniety :-D i tez kiedys chciał mnie bić ale łapałam go za reke i mowiłam ze to boli i ze nie mozna podziałało teraz tylko potrafi piescia w stół stuknać nie wiem skad sie nauczył :confused:
U nas upał ja sie topię :cool2:

Za tydzień bede w wawie pare dni czy ktos z tamtejszych babek reflektuje na kawkę pod koniec tygodnia??:-)
 
kamila a ktorego konkretnie, zalezy jak bede pracowac, bo niestety urlopy i wiecej roboty mam i to na zmiany teraz bede chodzic, syf:dry:
 
nie rodze
skurcze mam dlatego ze mala wsadzona w kanal i uciska na nerwy
wiec mam zdychac do 6 conajmniej bo nic nie wskazuje ze urodze do tego czasu hehe
mam macice slona :blink:
nawet mnie to cieszy bo wizja pobytu na patologii mnie powala
wole czekac w domu
nawet tez sie nie martwie ze to nie juz po jakos mi sie nie spieszy do dwojki :blink:
tchorz ze mnie i tyle

mam tez do Was pytanie
Jasiek jest 3 dni po szczepionce a dzis mi wymiotuje i ma jakas wysypke... troche paniken mam bo nigdy nie wymiotowal... moze to byc po szczepieniu? nic dziwnego nie jadl...
normalnie nerwy mnie zerzra...

Sugar... dzieki...jakos mi wyjatkowo milo
 
reklama
Atol dla mnie bez znaczenia moze byc rano moze byc tez po południu
Roni trzymam kciuki rzeby szybko poszło :tak:
A jesli chodzi o szczepienie to u nas raz tez tak było :confused:
 
Do góry