reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

aenye,w koncu odzylas :-D super!
jak bedziesz jechac do tej sephory daj cyna zloze zamowienie ;-)
wiem ze kolki mina, mam nadzieje ze szybko
chociaz odpukac jest troche lepiej (tfu,tfu,tfu)

boze jak sie ciesze, 1 sierpnia moj wozio bedzie w wawce, wiec mam nadzieje ze najpozniej 4 bede miala go w domku :cool2:
wiec jak Marek wroci do pracy bede w miare samodzielna ;-)

Pat, jak nakrece kogos zeby nas zawiozl pod ten Wasz domek to Cie odwiedze, tylko ile to km od 3citi?
 
reklama
Aenye ja na szczescie wale swoim, nie mojego m, bo by mnie chyba powiesil za cycki na drzewie;-).
I gratulacje udanej impry.

My dzis wybywamy na weekend znow do mojej kochanej kuzynki.

Roni to sie naspacerujesz teraz z mlodymi:-).

Kasu ale za to jak masz slicznie brwi zrobione:-). A tatu musisz koniecznie pokazac!

Kasia Manka ostatnio non stop cos wciaga. Taki wlasnie skok. Znow kupa ciuchow mala.

Dita tylko nie za duzo tej kawy, bo to na nerwy niedobre:cool2:.
 
Kasu ale to nie byla fota w stylu patrzcie na moje dziecie, tylko chcialam pokazac Roni jak Manka wiecznie u mnie "wisiala" na kolanach. :-pTo a propos kolek.

A ja zaraz moje starsze udusze.
Koty basen zalatwily, nie wiem czy da sie zakleic. Wrrrrrr.....
 
Helo laseczki

Aenye zazdroszcze takiego wyjscia i odstresowania sie.

Dzisiaj sie kiepawo czuje,mam ciage jakies skurcze, mala sie prezy w brzuchu i strasznie zmeczona jestem, ale na szczescie moje starsze to istny aniolek dziasiaj od rana sie samiusia bawi i pozwala mamie sprzatac i odpoczywac na zmiane.

Wszystkim Anią, a jezeli dobrze pamietam to Roni zycze wszystkirgo najlepszego z okazji imieninek. Buziaki
 
Maja urlopik ale tylko do jutra:-:)-(
Roni a jakbyś małej spróbowała dać czopka Viburcol?? Może by pomogło na te kolki ????
Dita no w końcu się zdecydowałaś;-) masz rację uciekaj z chorej atmosfery-nie ma sie co dołować przez jakieś kretynki:blink:
Aenye super że udało Ci się wyjście,wyobrażam sobie jak wszyscy musieli patrzeć na Ciebie bo naprawdę piersi masz wiielllgaśne:-D:-D

A ja zbierać się muszę na wieczór panieński do psiapsióły
kupiłyśmy jej z kumpelą bieliznę z króliczkami na noc poślubną
jest mega-urocza-zaraz wsawię fotkę
Dawid pojechal z dziadkami na mini garden party do wujka (Krzysztofa było) a ja mega tesknie za nim:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Wszystkim Anią sto latek życzymy
 
reklama
Do góry