reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Hej hej dziewuszki.

Czytam Was czesto.

Jeszcze w dwupaku jestem. Termin na jutro ale juz sie nie moge doczekac bo ciezko mi strasznie z tym brzuchalem.
strasznie jestem ciekawa jak Olo bedzie wygladal, czy bede wreszcie miala 'swoje' dziecko bo Pyza to wykapany tatus:)
Wszytsko gotowe na przyjscie malego, nawet wozek dzis rozlozylam zeby go skusic do wyjscia hehe.

Kasu juz gratulowalam na Fb ale jeszcze raz Kochana gratuluje i trzymam kciuki zeby dziewuszka tym razem byla.

Cala reszte caluje baaaaardzo goraco:)
 
reklama
Maja, ale jaja :-) :-D to kciukasy zacisniete, napisz do mnie szybciochem mmska, co !!! zaraz ci nr na priva podam, w razie gdyby! normalnie jak na szpilkach bede siedziec, hehe :-)

a jak nastroje przed wielkim finalem? trzesiesz portkami czy jestes spokojna? :-) buzia!!!!!!
 
ble, nie lubie fb, taki śmietnik, ciężko stamtąd cokolwiek wyłapać, nie wiem, czemu taką furrorę robi, kompletnie nieczytelne, niezrozumiałe i bez sensu:baffled:

kasu - pisz, jak się czujesz itp??
maja - no to trzymamy kciuki mocno!!!!
 
Aenye dzieki wielkie dziubas! Tez bym chciala dziewczynke, ale nie mam szczegolnego parcia, mam przeczucie ze to chlopak bedzie tez :-)
Maja 3 maj sie dzielnie, 3 mam kciuki za szczesliwe rozwiazanie :tak::-)
Dita dzieki, czuje sie normalnie. Gdyby nie to ze zrobilam testy ciazowe i nie dostalam okresu, to bym nie wiedziala ze jestem w ciazy. Nie mam nudnosci, cycki sa ciut bolace ale nie okrutnie... czuje sie ok :) Ale wszyscy sie bardzo cieszymy, nawet Brunek kochany brzuch sciska i do niego mowi, mimo ze jeszcze nic nie widac :-D
Mam nadzieje ze tak zostanie bezproblemowo, planuje pracowac do samego konca:-)
 
cholera, dziewczyny, ktoś dziś włamał się na moje konto allegro - dostałam dwa maile - jeden o zmianie wiadomości do kupujacego - zmiana konta (oczywiście na nie moje) i drugi o wystawieniu przedmiotu na sprzedaż - jakis Iphone za 1999...
Nie wiem, co dalej, te dwa maile były przesłane ok 14.30, ja zobaczyłam je o 16.30 i od razu zgłosiłam to allegro - że ani nie zmieniałam wiadomości do kupującego ani nie sprzedaję żadnego phona.
Moje konto było już zablokowane, a przedmiot który niby wystawiłam ,,został usunięty przez pracownika allegro" - teraz siedzę jak na szpilkach czekając na odpowiedź,
Najgorsza moja głupotą było to że hasło do allegro i poczty miałam to samo... Oczywiście juz zmienione, a ja nie zdawałam sobie sprawy że tak prosto się włamać:crazy:
 
OJ:szok:

Dita a czego teraz się najbardziej obawiasz?
kurcze... może zabezpieczenia na kompie były słabe?
rany!!! a co na to Allegro???

no bardzo współczuję...
pisz, co i jak

Kasu GRATULACJE!!!:-)
 
reklama
Dostałam odp z allegro:

,,Pani konto zostało tymczasowo zablokowane ze względów bezpieczeństwa.
Nasze dane wskazywały, że dostęp do niego uzyskała nieupoważniona
osoba.

Proszę niezwłocznie przeskanować komputer aktualnym programem

antywirusowym i antyszpiegowskim, a następnie zmienić hasło do skrzynki
e-mail.

Najczęstsze przyczyny utraty dostępu do konta to: wirus komputerowy

bądź inna nieprzyjazna aplikacja, udostępnienie hasła osobie trzeciej,
niewystarczające zabezpieczenie hasła (jest ono zbyt proste, Użytkownik
nie wylogował się z Serwisu, a korzystał z Allegro w ogólnie dostępnym
miejscu, hasło było zapamiętane przez przeglądarkę). Należy zachować
szczególną ostrożność podczas otwierania załączników do e-maili od
nieznanych nadawców. Utrata kontroli nad kontem może być również
skutkiem zalogowania się na fałszywej stronie. Zalecamy każdorazowe
sprawdzanie, czy adres strony logowania jest poprawny, a połączenie
uwierzytelnione certyfikatem bezpieczeństwa.

Zachęcam do zapoznania się z naszym Centrum Bezpieczeństwa:


Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


Proszę o ponowny kontakt po przeskanowaniu komputera i dokonaniu zmiany

hasła do poczty elektronicznej.

W razie dalszych pytań proszę o e-mail."


generalnie nic się (chyba) nie stało, ten ktoś nie zdążył sprzedac niczego. Musze przeskanowac kompa, może faktycznie mam jakiegos szpiega:wściekła/y:

Zastanawia mnie tylko, skąd allegro tak szybko wiedziało o ataku i tak szybko zablokowali to. Może to im sie ktoś włamał a nie mnie?

a najbardziej obawiam się tego, ze mając dostep do konta i poczty ktoś sobie mógl sprzedawać fikcyjne przedmioty i natychmiast usuwać informacje o tym z mojej poczty. Ale mam nadzieję że to jednorazowe włamanie.
 
Do góry