reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

hej!!!
no Pati no widze ze F junior strajkuje :-D uparciuszek!
Maju Pingwinku gratuluje domkow! Fajna sprawa :tak:
Ditka twoje dzielo boskie juz je widzialam ale znowu sie usmialam:-)
Kasiu a ta wyrawa wymarzona to na wlasna reke czy z biura jakiegos?
Kate mozna bilet taniej juz trafic! moja mama leciala ostatnio za 2tys zl wroclaw - chicago!

Dziekuje bardzo za pomoc przy allegro!!!!!!! kochane jestescie!

buziole
 
reklama
Aenye i jak tam?? dzieje sie cos bo mam dziwne przeczucie.

Ja dzis z trojka babli caly dzien, kumpel podrzucil swojego syna, w zamian pomogl przewozic graty. Fajnie miec dzieci w podobnym wieku, jakby ich nie bylo, zajmuja sie soba tylko syf po nich trzeba pozneij ogarnac heh.

Czy ktoras z Was orientuje sie czym szczepia w pl dzieciaki na pneumo i meningokoki? Ciekawam czy tym samym co w Uk. Bo jak nie to musze dwa razy z malym leciec spowrotem. Jak to sie cenowo przedstawia?

Kate kciuki zacisniete.:tak:

Dobrej nocki zycze.
 
maja, no zobaczymy, nastawiam sie na jutro/srode.. obys miala dobre przeczucia :-) ide spac, zeby sie wyspac w razie co.

a na pneumo i meningo nie szczepilam nigdy, nie pomoge. sprawdz w googlach moze, czym sie szczepi. w cenowo drogo, kiedys 3 serie po 600zl bylo! ale nie wiem, jak teraz. na rotawira 300zl, dwa razy trzeba szczepic, wiec 600zl w sumie. wy macie darmowe pewnie wsio...

no nic, dobranoc, babencje!
 
kate - lepiej mów co, bo nie wiem czy trzymamać kciuki - jak mi wyemigrujesz jeszcze gdzieś dalej to się powiesze:angry:;-)
aenye - a co na to lekarz?Pewnie póki co masz grzecznie czekac?:happy:
pingwinek - super z domem i planami:tak:
 
Nigdzie nie jadę, nie przenoszę się, itp...:-D
kciuki macie trzymać w pozytywnym znaczeniu - rozwojowo:tak:

Pati bidulka... nadal nic?

Szukam tych biletów, szukam - to dla Asi, bo tylko ona poleci (jesli...):tak:
 
Miłka u Was to sie przynajmnbiej coś w tym mnieście dzieje, ja wiocha obok, ale nie mogę, jesteśmy na 29 miejscu z 30 z naszego okręgu jeśli o rozwój chodzi ... muszę stąd zwiewać pókim młoda

Patt mam nadzieję, ze już na porodówce
 
kate - hehe:-D no to trzymam:tak: Dziś dam ci odp z biletami co i jak:tak:

cosmo - miałam pytac - Kto to ten Filipek krórego masz w opisie? Widziałam że miałaś tez jakiś czas żałobę w avatarze, zapominałam zapytac...

aenye faktycznie się nie odzywa, czyżby czyżby?:-)
 
laski, trzymac kciuki, by to nie byl falszywy alarm ;-) ale spanikowalam chyba, nie wiem, boje sie strasznie, dzizas. poprasowalam, zaraz poskacze na pilce, ale mnie juz boli, kuuuuzwaaaaa, nie wytrzymam!.. nie dostane zzo tym razem, przez glupia nagonke w mediach i kuzwa sram w majty ze strachu....

no ale trzymac kciuki i nie puszczac, dzis, najdalej jutro Feliks ma byc ze mna!!!! albo i nie Feliks, nevermind :-D
 
reklama
Do góry