reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No popatrzcie, wpadam sobie pośmiać się z Aenye, jak to nie rodzi znowu... ;-);-);-) A tu niespodzianka :-D
No kciukasy zaciskam - już pewnie po sprawie. :-)

Tak to u nas się objawiła walka Rodzić po Ludzku o porody - zamiast znieść opłaty za zzo, znieśli możliwość znieczulania :dry:

Odpisuję na pytania

Karaiby są z klubu żeglarskiego gdzieś z południa - organizują fajne tanie rejsiki w ciepłych miejscach co roku, D. mój wynalazł.

Opiekunkę mamy, znaleźliśmy z ogłoszenia danego na portalu trojmiasto.pl (wyświetlają się oferty na pracuj.pl i innych pracowych portalach). wymóg wysłania cv i listu motywacyjnego odstraszył większość odpadów atomowych i kandydatki / ci przynajmniej byli jacyś w miarę akceptowalni. Podaliśmy tylko maila i trochę odsialiśmy ludzi przez maila.
Co do ceny - płacimy 5 zł/godz., nie było problemu ze znalezieniem osób skłonnych pracować za tą cenę. Mamy dziewczynę, która studiuje pedagogikę (4 rok), z doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Dogadać się w ogóle dogadujemy bez problemu, robi wszystko co chcemy, jak chcemy, nie mieliśmy żadnej sytuacji, żeby było coś niehalo :tak:
 
reklama
kasia_z - super!
Mi się od lat marzy jakiś ciepły kraj, Kreta - od kiedy tam byłam, lub Chorwacja, lub Majorka - od kiedy dostałam zakaz jej zwiedzenia bo śmiałam zajść w ciażę z Nat;-) Już nie obiecuję sobie ze za rok, bo zbyt wiele razy tak było, zawsze kasa na coś pilniejsza - głownie na przeżycie...
Ale jedno wiem - że rodzinę na Kretę musze kiedyś w końcu zabrać

Byłam na kwietniówkach - aenye ma skurcze co 6 min i nic się poza tym nie dzieje.
Idę spać, jak sie obudze to mam nadzieję że bobo Pati będzie na świecie:)
 
Dziewczyny aenye urodziła w nocy!!!

Info z kwietniówek:
Malenki urodzil sie o 3.55, 56cm, 3480gr, 10pkt, SN, choc chwilami chcialam umrzec
laugh.gif
ale chociaz bez naciecia, pekniecia, zero szycia!.. Maly jest boski, juz ssie cycola
laugh.gif



GRATULUJĘ!!!
 
Z kwietniówek:
"maly cudny, tak sliczny, ze go zjem, ja bez naciecia, bez szwu, ale strasznie krwawie.. Mialam lyzeczkowanie, 3 kroplowki, macica sie nie obkurcza.. Duza utrata krwi, beda chyba przetaczac. ***** no ;-( juz 50razy naciskali na brzuch, chluszcze krwia normalnie, mam lod pod koldra, cewnik..spokoju nie ma.. Mlody obok w lozeczku kima,nie płacze thx god.. Moja kruszynka..tak go kocham!.. "

ajjj - trzymaj się pati!
 
Jezu Pati trzymaj się!!!!!!!!!!!
Jesteś super dzielna!!
Trzymam mocno kciuki!!!
W całej radości i wielkich gratulacjach dla Was....smutno mi, że tak się męczysz GIRL :-(
 
Pati gratulacje!! !! Mama trzech synow...brzmi powaznie;) Maly sliczny choc opuchniety po porodzie wiec ciezko zglebic do kogo podobny:)
Z tym krwawieniem to tak samo jak ja mialam. Za pierwszym razem stracilam 3,5 litra za drugim 1,5. Mam nadzieje ze juz wsio ok.
 
reklama
GRATULACJE!!!

WOW! troje dzieci:szok:

no to już nie ma to-tamto... to poważna sprawa:-)
współczuję bardzo utraty krwi!!!

Jej MAJA 3,5 litra!!! jak dałaś radę? podziwiam!
 
Do góry