reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

ojej Pati zupełnie się nie przejmuj :) grunt, że Wy zadowoleni
mnie zawsze wkurzało nie tyle przezywanie, co przekręcanie imienia, zawsze mówili do mnie aneta,
a mój św pamięci dziadek, był tak niezadowolony, że mu się wnuczka urodziła i to o tak dziwnym imieniu, że właściwie ciągle mówił do mnie franku; z mikim też były akcje, np jego niezadowolony dziadek za każdym razem kiedy słyszał moje "mikuniu" gwizdał jakby psa wołał, no coż... nie da się dogodzić wszystkim
 
reklama
Moja koleżanka nazwała syna Denis i przezywali go Penis, to jest dopiero powód do płaczu ;-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D sorki, ale oplułam laptoka:-)
bardzo przepraszam dzieci o tym imieniu za mój niczym nieuzasadniony i niepohamowany wybuch rechotania:szok:

Patrycja - jak piszą dziewczyny - 1. do każdego imienia można się przyczepić, 2. jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził,
3. a dlaczego ktoś miałby się śmiać z imienia --> tzn. dlaczego akurat z niego??????????????????????????????? --> zastanawia mnie "problemowość" ludzi, którzy sami sobie tworzą fabułki.... ech:no:

poza tym jak da w ryj komu trzeba, to i się wyzwiska skończą :baffled:

P.S. NADAL proszę trzymać kciuki:tak:
 
aenye nie nerwusaj się Wam się ma podobac nie babcią/ciotką itp.

KIedyś czytałam artukuł o dziwnych imieniach czasem połączonych z nazwiskami i była tam wzmianka dziewczynie która nazywała się Samanta Kiełbasa i była ona z Wiepsza :D to powód do śmiechu ale nie Feliks.

Miłka tak jak Dita pisze najlepsze te wkrętki, Majce zmieniłam po pół roku na złote a sama załozyłam te jej, naprawde super są
 
Aenye olej wszystkich, to Twoj syn i Ty wybierasz imie.
Moja Sara jakby nie bylo kojarzy sie wielu obcym osoba z imieniem psa, nie wspomne o Mercedes...ale jeszcze nigdy nikt, nawet dzieci nie robily sobie zartow, czy niestosownych tekstow na ten temat. Mercedes przygotowalam merytorycznie (geneza imienia )co ma mowic jak ktos ja przezwie samochod.

Co do kolczykow, Mietkowi przekłułam w zeszłe wakacje. Ma sztyfty, chyba wkrecane. Te zakładane w zakładach są szersze od tradycyjnych, oczywiscie antyalergicze wiec koniecznie musza byc takie. Napisze tylko, ze Mercedes byla tak napalona na kolczyki ze nawet nie pokazała grymasu na twarzy.
 
Ostatnia edycja:
aenye w zyciu mi sie nigdy Feliks z cwelem nie kojarzyl i kojarzyc nie bedzie, a z moja miloscia z LO:cool2:, no blagam cie czemu sie dajesz tak wkrecac

u mnie tez co poniektorzy niezadowoleni byli ani z Hani ani z Heleny, ale sie juz przyzwyczaili i zaakceptowali, totalnie olej
 
Aenye moj ojciec jak sie dowiedzial o imieniu dla pyzki to siezaczal smiac a po kilku dniach zapytal jak ona sie naprawde bedzie nazywala:) wiec nie masz sie co przejmowac.
Wazne ze Wam sie podoba a reszta sie przyzwyczai a jak nie to ich a nie Wasz problem.

Tez nie powiem jak mnie dzieci przezywaly hehe (Dita) ;-)

Marika ma uszy przeklute od roku ale nosi tylko jeden kolczyk, drugie ucho sie mazalo strasznie wiec wyjelam, teraz robimy podejscie do ponownego przeklucie jednego ucha. Nosi tytanowe wkretki. Na poczatku zaklada sie dluzsze bo ucho puchnie, po 6 tygodniach mozna wymienic na inne.

My nadal walczym z remontem. Wczoraj kaloryfery zamowilam. Ale rozpierducha nadal taka sama.

Buzka
 
Natomiast ta sama koleżanka córkę nazwała WIRGINIA i przezywali ją Wagina :-)

Ale z drugiej strony świetna kompozycja Penis i Wagina :-)
 
Miłka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie no laski, ja jestem mało kreatywna:-( i nie wiem jak mogli was przezywać, serio... podrzućcie info plissss:-)

HA! dzięki za kciuki... udało się na 70%:tak:
proszę nadal trzymać ze dwa tygodnie, hehe:happy2:
 
reklama
Do góry