reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
hehe, thx, ale dopiero zauwazylam, ze tylko jedno zdjecie przeszlo :-D to jeszcze raz ;-)



tak spal wczoraj moj mis, po prostu szok! pierwszy raz ktores z moich dzieci samo sie uspilo paluszkami:



a tu aniolek w chuscie:



moj dzielny dzokej:



i nieustraszony!



i Masio pyta krasnoludka, gdzie mieszka:

 
Pati - Feliks cudny! aż mi się zachciało takiego szkraba; a Filip taki duży się wydaje...

Miłka ja również czekam na zdjęcia :tak:

Kasiu super żeś zdrowa! no i fajnie Wam wakacyjnie! a czy ci dziadkowie, nie wzięliby jeszcze jednego miłego, uczynnego chłopca? :cool2:

Ilona masakra z tymi terminami, ech cierpliwości i wytrwałości życzę!

Ja od trzech tygodni nie mogę się wygrzebać z zapalenia oskrzeli, wkurzam się, bo nawal pracy, a po lekach dość otumaniona jestem
Myślami jestem już na wakacjach... za tydzień na przedłużony weekend na mazury jedziemy, niezależnie od pogody; fajnie będzie, namioty, ogniska, świeże ryby...
a 30.lipca off road do Czarnogóry, na dwa tygodnie, aaaa bez służbowego telefonu, nie mogę się doczekać :happy2:
 
Pati - udanego wypoczynku zycze! Wpadaj do nas jak bedziesz tylko przy necie:tak:

Wczoraj przyszła trampolina. Jest świetna:-):tak:
 
Halo? kobiety?
Miłka? Żyjesz? Niektórzy się martwią;-)

Zdjęcia jakieś wstawcie, odezwijcie się, kurde, jak nasza Pati wybyła na wakacje to juz kompletnie nie ma kto pisać:-( A ja za wami tęsknię;-)

Ps - jest cudownie, ten deszcz, ten wiatr, te 12 stopni, ta perspektywa całego kolejnego tygodnia tej cudownej pogody.... żyć nie umierać:blink:
kur wa
 
Hej,
Ja sobie siedzę w Warszawie i zdaję egzaminy. 3 już do przodu, jutro ostatni, ale najgorszy za to. A jutro późnym wieczorem/w nocy śmigamy już do Francji pożerać żaby ;-) I mamy szczerą nadzieję, że będzie tam lepsza pogoda niż tu :-D
 
kasiu_Z - alez ci zazdroszczę:tak::tak::tak:
ps - moja najmłodsza siostra właśnie w Paryżu na lotnisku koczuje od 12 godzin, bo okazało się że mieli kur*a overbooking czy cos, miała wylecieć o 10 rano, przebukowali jej na 23 ,moze się uda, a jak nie, to w razie czego wiem juz do kogo w błagi uderzyć by ja przejąć i odesłać czymś do nas;-):tak:
Leci moja sis do Brazylii na miesiac, kurde, 16 lat, pierwszy lot w zyciu, sama w Paryżu i jeszcze takie przygody... Ona ok, cały czas sms-ujemy, jest tylko mocno zmęczona, gorzej z moja mamą, strzępek nerwów, sic...
:nerd:
 
reklama
Do góry