reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
noooo i właśnie doleciała, jest już u swojego Pedro;-)
Teraz ciekawe czy będzie chciała wrócić;-)

Bosz, jak pięknie pięknie leje:happy:
 
Dzień dobry,

Żyje, żyje ale jeszcze musimy skończyć przedpokój - położyć przy wejściu tapetę co by nie było wszystko obkopane za raz :tak: i cały czas się rozpakowuje i końca nie widać a jeszcze mam rzeczy u mojej Mamy na strychu nie wiem gdzie to upchnę :dry:

Mnie osobiście pogoda się podoba nie puchnę i mam 2 kg na minusie więc jak dla mnie całe wakacje mogą takie być ;-)

kasia - super, że guzki nie złośliwe :tak:

Dita -trzymam kciuki co by Ci tam nic poważnego w tych badaniach nie wyszło :tak:

Niesitotna - zadzwoń do NFZ i niech Ci szukają innego miejsca paranoja jakaś, żeby tyle czasu z dzieckiem czekać :wściekła/y:

anita - łączę się w bólu ja od połowy kwietnia meczę się z zapaleniem zatok, wyszły mi w wymazie pneumokoki i skończyłam ćpać drugi antybiotyk i dalej kuźwa mam nos zapchany chyba po rozwiązaniu dopierdzielę sobie jakieś zastrzyki czy coś aby się tego gów na pozbyć :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Miłka dopiero teraz jestes a ja byłam dziś w Kato chciałam się na herbate wprosić ale Cię nie było ;-) hehe żart

Kasia_z kiedy wracacie z tych wojaży? Bo my pod koniec sierpnia będziemy w Gdyni może tym razem uda nam się spotkać?

mam skierowanie dla Mai do poradni Wad Postawy, byłam ją zapisac na początku maja bo nikt w szpitalu nie był łaskaw odebrać telefonu a tam mi mówią, żeby w grudniu przyjechać zapisac się na następny rok bo już miejsc nie mają, też się wkurzyłam...
 
dzień dobry:cool2:

Miłka- wyniki mam w porządku. Oprócz podwyższonej bilirubiny nic mi nie wyszlo. Teraz już tylko gastrolog, bo dalej mnie boli brzuch, ale jakoś mi nie spieszno do badań rurowo-otworowo-przełykowych, dostałam leki, działają, olewam;-)

A my byliśmy u kate w weekend:-)
Dwa szczyty zdobyte - Ślęża i Wielka Sowa.
ps - tylko kompletni wariaci wybierają się na szczyty gór z czteroipółletnią gówniarzerią:cool2:
kate- wielka buzia:tak::tak::tak:
 
spoko loko, dały radę:-):-):-) na grzbietach rodziców, no ale nie cały czas:-D
wielka buźka dla Was też, już tęsknimy:tak:

hej, hej wszystkim Wam
pozdrawiam
czytam
nie piszę (no time)
buziaki
 
Dita - ja już zaliczyłam kolonoskopię więc co Ty wiesz o badaniach ;-)

A TAK SERIO RUSZ DUPSKO !!!

Dziewczyny zazdroszczę górskich eskapad no i oczywiście spotkania :-D
 
reklama
eee - bez paniki, nawet mój lekarz mi gastrologa na razie odradza, bo naprawde wszystkie wyniki mam dobre, prócz tej bilirubiny, ale w moim ,,stanie po cholecystektomii" (tzn po usunięciu woreczka:cool2:) to możliwe no i słabe trawienie też możliwe. I co za tym idzie wzdęcia i bóle brzucha.
Jeśli nic nie wyszło ani we krwi ani na usg, to mam się nie przejmowac i utrzymywać dietę lekkostrawną:cool2: (tiaaaa;-):cool2::-D)

W ogóle to ruszcie się dziewczyny, no kurcze, jak Pati i Kasia_z wyjechały to cisza jak makiem zasiał....
Miłka - a jak sie czujesz btw? Nie zazdrość wojaży, ty masz góry na wyciągnięcie ręki;-) A jak nie masz z kim wypić w górach (czyt. jak już urodzisz) to ja+góry+alkohol=będęchoćbyniewiemco :cool2::-D
Fakt - z kate i rodzinką było cudnie, ja z nimi bosko wypoczywam:tak:
 
Do góry