reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Witam w Nowym Roku dziewczyny:-)
Co słychać?
U nas święta pod znakiem wirusa Natalii, potem Sylwester pod tym samym znakiem u Ali:baffled: Z jedną w wigilę, z drugą w Sylwestra byliśmy u lekarza. 39 st i okropny kaszel, na szczęście wreszcie im przechodzi.
A ja na żarcie już nie mogę patrzeć za to spać mi sie chce okrutnie. A na wagę to nawet nie wchodze;-)
 
Wszystkiego Najlepszego na ten 2012 :-)

U nas Sylwek na chacie, nie wytrzymałam nawet do 23:00 poszłam spać heheheh stary mnie z szampanem obudził, 2 łyki i znowu kimono :-p

Milena chora ( cóż na nowość ) Hela ma katar a ja zapalenie zatok i ucha :eek:
 
Czesc dziewczyny!!!
mam pytanko:
DAJECIE DZIECIAKI DO SZKOLY JAKO SZESCIOLATKI???
Ja zdecydowanie NIE DAJE :-)
moj ziom jeszcze mysli glownie o zabawie, nie wyobrazam go sobie siedzacego codziennie nad ksiazkami...

buziaki!
Duzo zdrowka dla wszsytkich zasmarkanych :tak:
 
Hej

Kurcze, ja w końcu nie wiem, czy młodą dawać do I kl. Chciałam i chciałabym, ale obecna jej wychowawczyni odradza - manualnie bardzo dobrze, literki, cyferki, czytanie, malowanie itp za to emocjonalnie nie - młoda jest beksą na maksa, wyje o bzdury, kłóci się o byle co itp
Więc jeszcze nie wiem, poczekam jeszcze trochę, będą spotkania z psychologiem (chociaż z tego naszego szkolnego taki psycholog jak z koziej d..(...);-)), zobaczymy.
 
kicia, ja tez nie daje :-) jak u Dity, uwazam, ze mlody super sie uczy, tzn zna literki, pisze, czyta, liczy, ale emocjonalnie jeszcze niegotowy. tylko zabawa go interesuje - wiecznie sie wyglupia, przedrzeznia, nie umie usiedziec na miejscu dluzej, skupic na dluzej uwagi. takze rok dodatkowo mu sie nada. ciesze sie, ze to zerowka przedszkolna, gdzie duuuzo czasu ma na zabawe :-)

u nas Sylwester w domu, ale z przyjaciolmi :-) chlopcy wytrzymali do 2!!!!! dopiero wtedy zaczeli jeczec, ale spac nie chcieli, musialam ich ostro namawiac na ubranie pizam, az w koncu padli z nami na pufie naszej ;)
Felek mi zrobil wtedy Noc Matki i mial tylko jedna pobudke ;)

Wszystkiego NAAAAJ dla Was wszystkich, dziewuszki!!!
 
reklama
ja też Milaka nie daje bo i po co, w przedszkolu ma całkiem inną opiekę, trzy posiłki, wielki ogród z placem zabaw i zapewnioną opiekę do 17:00 :tak:
 
Do góry