reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

kasia, nigdy nie slyszalam o nikim, ktoby bral w tym udzial, ale brzmi fajnie :) znaczy ogladalam film holiday ;)
a chcecie za granice na sierpien? jakas bulgaria, rumunia autem? ponoc super i bardzo tanio!
my tradycyjnie cale wakacje na kaszubach, od 11 lipca do 2 wrzesnia :) kocham to, domek wynajety, spokoj, sielanka..

wrzucam moje dzieciaczki z dzisiejszego ranka :))) braciszki trzy:



i rysunek Filipa na konkurs ninjago - nie znacie pewnie tych postaci, ale jest bajka/film o ninjago, czyli 4 ninja, ktorzy walcza z wezonami (wezoludzie, jest 5 plemion - anakondowce, dusiciele, jadozeby, hipnokobry i wezowampiry) ;) strasznie to brzmi, ale tak w rzeczywistosci nie jest, troche walcza, ale nikomu sie krzywda nie dzieje. niewazne. jest konkurs plastyczny teraz - narysuj ninje w akcji, no i Filip zamiescil tyle detali, ze przysiegam, bylam w mega szoku!!!!! w tle miasto wezoludzi - uroforos :) i rozbrajajace podpisy!





a to dzielo Maksia - mysle, ze jak na 4 latka to super, tym bardziej pod katem kolorow :) musze wam kiedys wstawic inne jego abstrakcyjne dziela. tu akurat jest kosmita(pomaranczowy) i potwor (zielony) patrzacy na kwiat pod tecza :)





tak, wiem, potwory i spolka, czyli cos, co chlopcow moich fascynuje obecnie najbardziej ;)
 
reklama
Hej moje dziewczyny na dwa pierwsze tygodnie lipca jada na oboz na Mazury z ciocia of kors jako obstawa, potem na miesiac jedziemy do Gdyni ( szkoda aenye ze was nie bedzie, ale moze uda sie spotkac z kasia i chlopakami?), a ostatnie dwa tygodnie sierpnia jeszcze nie mamy zaplanowane, moze pojada z ciocia na wies??? Aenye a wy gdzie wynajmujecie te domki i czy masz tam wyzywienie, jest jakas strona internetowa? Co do pomyslow gdzie tanio i fajnie spedzic wakacje to u mnie zero, wszystkie moje pomysly sa jakies kosztowne.... Musze sie pochwalic ze Hania dostala sie do klasy sportowej ( nie wiem moze juz pisalam nie pamietam) z plywaniem, a Helcia do zerowki. Beda chodzic do naszej szkoly rejonowej wiec wrescie skoncze to wozenie okropne, a co u was???
 
Hej. oj dawno nie bylo tutaj poruszenia :)

My na wakacje nie mamy pomyslu...brak kasy. Zreszta my wiesniaki ze wsi :-D:-D

Z nowosci u nas to jutro obie dziewczyny biora udzial w Festiwalu Piosenki Ludowej naszego powiatu:-). Stroje skleciłam i zobaczymy jak im pojda wystepy.Trzymajcie kciuki. Mercedes dodatkowo bedzie brac udział w czerwcu w przeglądach Domow kultury ze swoim zespoem tanecznym. To tak troche sie pochwaliłam.
 
Hej hej.
Ania - no ja myślę, że jak najbadziej - my drugie pół sierpnia urlopujemy, więc jak będziecie to my też. Mam nadzieję, że jakaś pogoda będzie, żeby na plaży posiedzieć w weekendy :D Gratuluję klasy z pływaniem Hanuli, a Tobie końca wożenia :D

Pingwinek - łau! to nieźle wymiatają dziewczyny :) Gratki :D

A u nas ciągle coś. Teraz mieliśmy trzy dniówkę - sob: Bałtycki Festiwal Nauki (dzieci wsiąkły na Politechnice 8 godzin), niedz: wycieczka do Jastarni statkiem na plażowanie, pon: do Krakowa pokazać dzieciom Smoczą jamę (OLT Express rulez). A teraz praca praca, potem dni dziecka (zyliard w Gdańsku festynów, więc pewnie gdzieś pójdziemy, np do Sopotu), w przyszłym tygodniu jedziemy na agrowiochę na długi weekend.

My właśnie na urlop to mamy na razie plan uderzyć na wieś do teściów i wydać te kilka tysi (które normalnie wydalibyśmy na jakieś zakwaterowanie itp) na akwaparki i wycieczki różne mazurowe... z braku innych pomysłów. :D

A mówiłam że "mój" podręcznik już w księgarniach? Biologia na czasie :D ciekawe czy ktoś go kupi ;-)
 
Halo,

Ja od końca maja zasuwam już do roboty :-p nie chcem ale muszem - hipoteka bleeee

u nas ok, planów wakacyjnych niet bo też z kasą u nas krucho, zresztą nie mam za dużo urlopu, max wykorzystałam dla Helki :-)

Myślę, że skoczymy gdzieś w górki albo będziemy siedzieć na miejscu i łazić po parku/jeździć na basen.

U mnie Milena dostała się do zerówki no i czekam na przyjęcie Heli do żłobka, zobaczymy co z tego wyjdzie :-)

buziaki baby
 
Ja też szukam jakiejś inspiracji na wakacje dla siebie i Filipa.
Warunek: tanio i samolotem :)
Obiecałam małemu, że zabiorę go gdzieś samolotem (bo w zeszłym roku nie wypaliło)
Jak na razie najbardziej skłaniam się ku Gdańskowi, ale nie mogę wyszperać żadnego sensownego noclegu dla naszej dwójki i nie wiem czy jest sens jechać tam skoro będę niemobilna, a tam wszędzie daleko.

Jak macie jakieś dobre pomysły podzielcie się proszę to sobie coś zmałpuje :)
 
Odgrzebuję, hehe
Co u was słychać dziewczyny???
Ja chwilowo mam plażę w pracy więc i tu zajrzałam;-)
U nas po staremu,
Nowy big kredyt:confused2: i Pawełek Kate siedzi u nas od miesiąca i dłubie sobie łazienkę. Poza tym kupiliśmy kuchnię z Ikei, byliśmy po nią aż w Katowicach i już się jedna szafka zaczyna rozklejać, no super po prostu:-). Reszta się trzyma, ogólnie jestem mega zadowolona, bo w Blacku za to wszystko wydalibyśmy 3 razy więcej.

nieistotna - i jak? wymyśliłaś coś na wakacje?
Miłka - jak tam młode?
kasia_z - gratki!!! A która to biologia? Do której klasy?
pingwinek - super, widzę, że dziewczyny medialnie się spełniają:)
aenye pewnie na swoją wiochę pojechała, echhh, przynajmniej pogoda w tym roku dopisuje.
 
Dita wymyśliłam ale jak to zwykle z moim pechem w życiu bywa coś pokrzyżowało mi plany :) olt express zbankrutowało...
plan jest taki ze 15-17 jestem w Gdańsku... reszte ustale na bieżąco :-)
 
reklama
Hej Kobiety :-D

no już ponad połowa wakacji, ale tan czas leci...
ja już po pierwszym urlopie - taki jeżdżący po Polsce nad morze do rodziny i do P, który jest jeszcze u Ditów
Asia
moja jutro wraca do Polski z USA - była tam ponad 7 tygodni, oj wytęskniłam się za nią, wszyscy się wytęskniliśmy, a najbardziej chyba jej chłopak :-)
i teraz w środę tradycyjnie jedziemy leniuchować do Hajduszoboszlo z Ditami i innymi znajomymi - ojjjj będzie się działo:szok:
Natala
idzie do I klasy, zdrowi jesteśmy, wszystko się w miarę dobrze układa, poza tym kupiliśmy działkę i będziemy się budować:tak:

Kasiu - fajnie, że podręcznik na rynku - jaki, która klasa?
Miłka - jak dajesz radę w pracy i bez urlopu? współczuję
Nieistotna - przykro mi, że się nie udało :(
Dita - hmmm... co by ci tu napisać:laugh2:
Pingwinek - gratki :)
Atol - jak wakacje?
Patrycja - śliczne rysunki.

Wszystkie pozdrawiam, zawsze czytam
Buziaki:-D
 
Do góry