reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

cudowności dla wszystkich sześciolatków :)

ja w domu znowu z Felkiem, oboje przeziebieni, zziebnieci jakos, kichamy i prychamy. cudow swiatecznych ciag dalszy ;)
i szukam prezentow dla wszystkich. w necie, oczywiscie.
 
reklama
Ja w tym roku jestem mega zorganizowana, wszystkie prezenty juz mam, oprocz swiatecznych dla dziewczyn, ale tu mamy ustalone - akcja zwierze. Po kolejnej burzy mozgow wygrywa... Kot:)))) ale chcemy syberyjskiego wiec musimy troche kasy pozbierac;))) aenye zdrowia zycze
 
ale ci fajnie, atol! z kotem super :)) mysle, ze to lepsza decyzja niz pies, jak sie duzo pracuje i nie ma cie dlugo w domu w ciagu dnia, plus wyjazdy itp. ja marze o rosyjskim, ale z drugiej strony, zawsze chcialam rudaska. troche poczekam i znajde takiego do adopcji. nie zeby o kase szlo - ale mozna pomoc jakiemus bidakowi :)

ja polecam na prezent ta tablice madra glowka. jest zajebista! kurcze! sama siedze i sie glowie, a co lepsze, wymaga wczesniejszej rozmowy z rodzicami w celu ustalenia, co powinien przycisnac, BADZ - skorzystania z ksiazki odpowiedniej. Filip mega zajarany, siedzi z atlasem (jego ukochana ksiazka, ma taka po Dawidzie jeszcze, atlas swiata dla uczniow pierwszych klas sp, duzo obrazkow, no Filip kocha flagi, mapy, rysuje itp.). ale ta madra glowka tez ma znaki drogowe, uklad sloneczny, zwierzeta, ksztalty. i uczy czytania - trzeba powiazac obrazek z lewej strony z napisem po prawej - i super motywuje :)
ultra wypas za te pieniadze.

Smily SUPER IQ Mówi PL *Mądra Główka 480 ZADAŃ 787 (2831943270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Atol - no i super! :tak:Jesli was nie ma w domu (jak nas) to kot jest strzałem w dziesiątkę. Hehe, mówię to, bo od jakichś dwóch tygodni (tfu tfu odpukać) nasza Rita (kotka) zaczęła wreszcie trafiać do swojej kuwety:-D Psa tez mamy, ale to typowy podwórkowiec-powsinoga, jak nas nie ma, to sobie łazi ze swoimi kumplami po polach/działkach i dzielnie czeka ok 17 na nasz powrót;-) W bloku kiedy nie ma nikogo przez cały dzień to dla psa raczej odpada.

aenye
- a ja już zebrałam prezenty dla wszystkich, drobne to upominki, bo kryzys:-( ale zawsze cos, by podtrzymac tradycję. Mam dużą rodzinę i naprawdę kocham Boże Narodzenie ze wszystkimi zwyczajami, kolacjami/obiadami/choinką/prezentami i cudnie jest móc kazdego z osobna czymś obdarować, chocby pięknie pachnącym mydełkiem lub mini-buteleczką fajnego alkoholu;-) Uwielbiam ten czas po prostu. Jeszcze, jak nigdy spadł śnieg, jest cudnie po prostu!!!:tak: PS - DUUUUzo zdrowia życzę. Jak tam w ogóle? Już lepiej?


A pochwale się,że tuż po Świętach jedziemy na Sylwestra do Kate, cieszę się jak nie wiem:tak:

W ogóle tylko spać mi nie daje ta moja praca, kurcze, jest coraz gorzej... Pierwszy raz robię to co lubię i lubię to co robię, fajna atmosfera, fajny szef, prawo pracy przestrzegane... i się to wali na łeb na szyję.:-( Pieprzony lubelski rynek:dry:

aaa - i zapomniałam się pochwalić, ze ramach terapii antydepresyjnej odwiedziłam ostatnio fryzjera i po raz pierwszy w życiu jestem RUDA, hehehe :D
 
Ostatnia edycja:
Witam, dita to daj jakies zdjecie w nowym wydaniu. U nas zawitalo chorobsko, jeszcze nie tragedia bo tylko gluty i kaszel ale juz pierwsze koty za ploty:(((( Najgorsze ze ja sie zle czuje, a jedna nasza pani wziela urlop i nie ma zmiluj musze pracowac:((( Zawsze tak mam, jak tylko ktoras na urlopie to ja albo dziewczyny chore. Buuuu. Oby do swiat. A w pt ide z Helena na bilans szesciolatka i szczepienie zalegle. Ciekawe czy sie uda. A gdzie sara?
 
atol Kizia mizia fajna sprawa :tak:

Dita często myślę o Tobie i Twojej pracy....strasznie mi przykro....

Pati mądra główka będzie i u nas na święta od dziadków ;-)

O ugs napiszę jutro bo to które było pozostawiło wiele do życzenia :nerd:

Kurdę mam słaby dzień dzisiaj...."były" ostatnimi czasy standardowo wyprowadza mnie z równowagi...no tak mnie wkur......, że aż się popłakałam dzisiaj......
 
Sara a co zazdrosny teraz ze dobrze ci bez niego? Zapomnialam sie pochwalic Helcia, zajela drugie miejsce na zawodach, moj plywak kochany!!!!
 
pieknie, Atol, gratuluje :))) a chorobsk wspolczuje.. starszaki moje jakos daja rade w tym roku, odpukac. oby do swiat juz sie zadne nie rozchorowalo..

Sara,
a co sie dzieje? pamietaj, ze teraz ty jestes szczesliwa i to jest najwazniejsze. i fajnie z madra glowka, bedziesz zadowolona :)) i ty, i Oli :)

jeszcze wam pokaze cos, co dla mnie jest niesamowite :D jakie cuda sa teraz do nauki.

TUBO Tuba Nauka Tabliczki Mnożenia QUERCETTI 2561 (2832613754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cud :D przekrecasz i pokazuje ci odpowiedz :D czary mary!

Dita
pokaz sie, rudzielcu :) pracy nie zazdroszcze, a nawet wspolczuje :( i ty tak do mnie piszesz o tych swietach, a ja w tym roku jakas wylaczona.. w ogole mnie nie rusza jeszcze.. jakbym o czyms obcym mi czytala/sluchala itp. nie wiem, o co cho. prezenty robie mechanicznie, bez wkrecenia w tym roku. dziwne. nawet chaty mi sie nie chce dekorowac :/ musze sobie zapodac swiateczne piosenki i obejrzec 'love actually', bo ostatnio mi sie nie udalo i przegadalysmy film z przyjaciolkami ;) moze stad ten brak nastroju!!
 
reklama
Aenye fajne rzeczy wklejasz az zaluje ze w tym roku prezentow nie kupuje dziewczynom:)))) Ale zachowam w pamieci na inne okazje.
 
Do góry