reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Aenye juz polubilam i przeczytalam wsio:) a mialam troche czasu bo kluczy zapomnialam i musialam czekac w samochodzie ponad godzine:(((( zmarzlam na maxa, juz drugi raz mi sie zadarzyla akcja z kluczami, chyba sie starzeje!!!
 
reklama
I ja i ja polubiłam:-) Fajnie, mam nadzieję,ze się wam to rozkręci, Pati, co prawda żadnej KasiSrasitusk nie czytam, bo nie mam po prostu cierpliwości do mody nakręcanej nazwiskiem, kasą i jeszcze raz nazwiskiem:confused2:, ale życzę takiej właśnie popularności:tak:
Co do second handów - uwielbiam! Mam taki komis niedaleko mojej pracy, dziecięcy komis, jestem stałą bywalczynią. Ostatnio, tydzień temu Nat popsuła w swojej jedynej kurtce zimowej zamek (tak skutecznie,ze cały do wymiany za 30 zeta, z drugiej wyrosła), dorwałam dla niej śliczną zimową cieplutką czarno-różową kurteczkę George za 28 zł:-) I weź tu nie kochaj ciuchlandów:-)

Sa_raa - super z ruchami, zazdroszczę ;-) serio, hehe, mój ulubiony stan - ruchy dziecka:)
PAti - hehe, rozumiem cię, czasem też tak miewam, moze nie od razu kupuję test, hehe, ale lekarz wytłumaczył mi że to ruchy jelit przede wszystkim, zwłaszcza jak się ma wszelkie pooperacyjne zrosty (otrzewna-skóra itp), to odczuwalne jest jak ruchy dziecka... czasem mi tego brak, serio, jedyne co mnie trzyma przed dalszym rozmnażaniem to kasa:-(((

Koty: znalazłam weterynarza który wysterylizuje nasza Ritę za 80 zł. Jutro dzwonię;-)

atol - spoko, miałam taką akcję ze dwa razy, zauważyłam,ze im jestem starsza, tym częściej sprawdzam, czy wszystko wzięłam :-)

kasia-kate
- hihi, buźka, my i tak w kontakcie non stop, wyjeżdżamy razem na ferie na weekend, właśnie szukamy kwatery;-)
Co do remontów to jak posprzątam...może... kiedyś.... tak,zeby zdjęcia móc robić, to wstawię moją wypasiona zrobiona przez Pawełka Kate łazienkę. I moją kuchnię, z której jestem mega zadowolona - z Ikei, jechaliśmy po te meble do Katowic :-) a i tak wyszło taniej niż te same systemy w lokalnym sklepie:-)
 
Ostatnia edycja:
dzieki, dziewczyny.. powiem wam, ze to nie jest banal - ten blog to jakby od dawna, od zawsze bylo - oczywiste.. tyle lat siedze na forum, na fb, tyle czasu poswiecam na cos, co nie jest do konca produktywne; bo oprocz tego, ze podtrzymuje kontakt z ludzmi to nic innego nie robie. a przeciez chodzi o to, zeby sie rozwijac. i mam nadzieje, ze ten blog to bedzie taki troche bat nade mna, ze bedzie zrodlem motywacji nieustannej, i jeszcze wielu innych pomyslow.

jutro kolejny moj wpis, mam nadzieje, ze Wam sie spodoba :))

przezywam jak mrowka okres, serio.. po raz pierwszy tak mocno sie w cos zaangazowalam chyba. tzn nie pierwszy, ale od dawna nie. i bardzo licze na to, ze sie spodoba. :))) nie marze o popularnosci Kasi Tusk ;) ale tak, zeby sie wyszukiwalo i zebym z czasem mogla cos sprzedawac przez ten blog po prostu, z moich recznych robotek :)
 
Cześć dziewczątka!
Chyba ze 100 lat tu nie byłam - Kasiu, dzięki za przypomnienie.
Saara - gratulacje ślubne i dzieciowe! Aenye - gratulacje blogowe! Kate - gratulacje domkowe! Dita - gratulacje kotne i remontowe! 8-)))
W skrócie co u nas. Mój podręcznik jest do 1 klasy liceum - Biologia na czasie - być może usłyszycie o niej, bo podobno popularna w PL ostatnio. Teraz pracuję na ciągami dalszymi (podręczniki do dalszych klas i podręczniki multimedialne). Ostatnio zawodowo dość dużo robię multimediów zresztą. A co fajnego jeszcze w pracy - jedziemy na integrację do Maroka za miesiąc :DDD
Dzieci powoli przygotowują się do szkoły - obaj jeszcze w przedszkolu - Piotrek w zerówce. Ale realizują chyba program drugiej klasy w tej przedszkolnej zerówce bo panie się dostosowały do dzieci.
Jeśli chodzi o zdrowotne klimaty to u mnie w zasadzie zdrowi - Piotruś ma wadę postawy, więc chodzimy na rehabilitację, Maciek od ssania palca ma trochę wygięte podniebienie - we wtorek idę kontrolnie do ortodonty obadać sprawę.
Zajęcia dodatkowe - trochę w przedszkolu mają (rytmika, taniec towarzyski, angielski, warsztaty wyobraźni, basen), jeszcze Piotrek chodzi na naukę gry na keybordzie (jest mocno wytrwały bo już dwa lata gra) i chodzimy na Sportowe Soboty (Aenye - zajęcia sportowe w soboty w szkole sportowej na żabiance - za darmo dla dzieci 4-8 lat). Oni ogólnie mocno lubią chodzić na różne zajęcia i warsztaty, więc też chodzimy - w Gdańsku prawie co tydzień coś jest za free dla dzieci.
Pozdrawiam was serdecznie!
 
kasiu - super, wow!!! A gdzie ty pracujesz, bo albo nie pamiętam albo... nie pamiętam,hehe Podręcznika gratuluję! I Piotrusiowego keyboardu - super! Ja sie długo uczyłam gry na keyboardzie i pianinie i mam naprawdę dobry słuch muzyczny, a tu moim dziewczynom po Andrzeju słoń na ucho nadeptał, no kurde, to akurat mogły po mnie odziedziczyć, ale NIE:dry::-)
Ala za końmi szaleje, a ja się boje, bo z jednej strony chciałabym by rozwijała swoje zainteresowania, z drugiej wiem, że konie to bardzo niebezpieczna pasja...
U Nat jeszcze nie dostrzegłam jakichś szczególnych zainteresowań czy talentów, ogólnie uwielbia wszelkie rysowanki,wycinanki, sklejanki itp, może nad tym siedzieć non stop. Papierowe ozdoby na choinkę produkowała tonami;-):-D

Jak fajnie że już piątek, jeeeee:-) Wygrałam wejściówki na galę,,tańca z vipami", takie tam lubelskie charytatywne cuś ala taniec z gwiazdami, idziemy dziś z małżem kultury załapać, hehehe
 
reklama
Do góry