reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Heej. Dita to udanej imprezy! :) Z przypominania - wydawnictwo Nowa Era. :-)
A ja mam szczery zamiar spędzić miły, leniwy weekend... :D
Pozdrawiam was weekendowo zatem! :-):-)
 
reklama
Dita :-D

Pati ja mogę myć podłogi, wycierać kurze, odkurzać, zmywać i takie tam ale choinki nie tknę :-p

Kasia to leniwego weekendu zatem życzę :yes:
 
atol gdzie wyjechaliście??
Nio??? Szczyrk jak zwykle? Gdzie tam jeździcie?? My jedziemy z kate za 2 tyg:tak: Na weekend tylko, kasy brak na więcej:-(

No byliśmy na tej gali, fajnie było, jako ,,jury" zasiadał kabarek Smile, jaja po całości, wszystko z przymrużeniem oka w szczytnym celu - dla dzieciaków z Domu Dziecka w Lublinie na ich wakacje nad morzem. JA biegałam sobie z aparatem fot, bo jako ze wygrałam te wejściówki od gazety mmlublin, to zostałam przez nich poproszona o zrobienie fotorelacji, tu moje zdjęcia:
Lublin: informacje, plan miasta, mapa, zdjęcia, video, Blogi

Wiem, wiem, dziennikarstwo obywatelskie to zabijanie prawdziwego dziennikarstwa i włażenie w dupe pt,,opublikujcie coś mojego za darmo", ale ja tam lubię od czasu do czasu coś dla nich zmontować. Hobby, czasem po prostu kosmetyki jakieś dostane, czasem wejściówki
Takie tam oderwanie się od codzienności, często takich wygranych w życiu bym nie kupiła, a że dostaję za free...

aenye
- hehe, moje dziewczyny dziś choinkę rozebrały, sypała się już okrutnie. Nie lubię, ja choinkę mogłabym cały rok trzymać.

Buźka wszystkim!
 
Jestesmy w Zwardoniu, koniec swiata normalnie. Mnostwo sniegu, bosko!!! Do Szczyrku jezdzilismy pare lat z rzedu ale w zeszlym i tym roku Zwardon gora!
 
Dita, sa_Raa, no uporalam sie z cholera w weekend :D normalnie jaki ja mam teraz sterylny dom :D tzn tak wyglada, bo kurz zalega w malo widocznych miejscach hehe
szok, zawsze tak pusto sie wydaje, jak choinka znika, co...

i, dita, ja co roku niemal placze przy rozstaniu z choinka, ale w tym roku wyjatkowo cos nie. ;) moze dlatego, ze sie sypala cholera jak nie wiem od samego poczatku?
 
hej hej
JAk ktoś nie oglądał Django to polecam!;-) Tak sobie wtrąciłam, bo z racji zimowych (?? deszcz, ulewa, wtf???) wieczorów nadrabiamy z małżem zaległości filmowe:-) W ogóle uwielbiam filmy Quentina Tarantino, Kill Bill to do tej pory dla mnie mistrzostwo;-)
Dziś byliśmy na wywiadówce, Nat bdb, wybija się wsród rówieśników w tej swojej I kl, Ala też bdb. W pracy po staremu - czyt mamy zwiększyc obroty jakimś cudem, jak ktoś ma gotową receptę bardzo proszę o podzielenie się pomysłem na forum;-):blink:
kate- odliczamy dni!! :D. ps. Płoszę spojrzeć na wątek kuchałski;-):-)
 
reklama
A my juz w polowie ferii, na szczescie dzis pada snieg, bo troche sie tu przez pare dni roztopilo sniegu:( Dziewczyny jezdza na nartach jak szalone, super po prostu. Ja mam czas dla siebie, juz druga ksiazke czytam. Generalnie lenistwo, pozdrawiam!
 
Do góry