reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

Moj Lukasz tez ma duza stope ale jak sie wezmie pod uwage jego wzrost to te stopy sa jak najbardziej proporcjonalne. Ile cm nie jestem pewna bo oczywiscie nie da sobie zmierzyc. Kupilam mu takie kapcie wkladane i pisze rozmiar 18-24 miesiace - sa one o okolo 3 cm za duze , gania w nich jednak jak szalony bo sa miekkie :) Ogolnie kupuje mu ubrania na 18 miesiecy, nawet na 24 miesiace w zaleznosci od firmy. Miescie sie tez w niektorych ubrankach na roczek (np, spodenki)
 
reklama
Moj Lukasz tez ma duza stope ale jak sie wezmie pod uwage jego wzrost to te stopy sa jak najbardziej proporcjonalne. Ile cm nie jestem pewna bo oczywiscie nie da sobie zmierzyc. Kupilam mu takie kapcie wkladane i pisze rozmiar 18-24 miesiace - sa one o okolo 3 cm za duze , gania w nich jednak jak szalony bo sa miekkie :) Ogolnie kupuje mu ubrania na 18 miesiecy, nawet na 24 miesiace w zaleznosci od firmy. Miescie sie tez w niektorych ubrankach na roczek (np, spodenki)

hehe Milan chodzi jeszcze w ubrankach na 9 m-cy:zawstydzona/y:;-) a w porywach na 12 m-cy;-)
 
Ania bluzki nosi na 6-12, spodnie różnie, też 6-12, ale i w 6-9 wchodzi, w pasie dobre, tylko troszkę przykrótkie, nogi jej się nie plączą:-D:-D:-D , niektóre zakładam jej 9-12, to naprawdę zależy od rozmiarówki( u nas 6-12 to w większości 74), zależy jaka firma
 
Ostatnia edycja:
Moj Lukasz tez ma duza stope ale jak sie wezmie pod uwage jego wzrost to te stopy sa jak najbardziej proporcjonalne. Ile cm nie jestem pewna bo oczywiscie nie da sobie zmierzyc. Kupilam mu takie kapcie wkladane i pisze rozmiar 18-24 miesiace - sa one o okolo 3 cm za duze , gania w nich jednak jak szalony bo sa miekkie :) Ogolnie kupuje mu ubrania na 18 miesiecy, nawet na 24 miesiace w zaleznosci od firmy. Miescie sie tez w niektorych ubrankach na roczek (np, spodenki)

Zuzia też miała takie adidaski na 18-24 miesiące na lato, ale szybko zrobiły się za małe. Może jakaś dzowna rozmiarówka była, albo taką ma wielką stope? Sama już nie wiem. Zuzia w ubranka na 92 jeszcze wchodzi. Spodnie na niej wiszą, bo wychudła sporo w pasie. Taka się drobniutka robi.
 
to moja Vi od 6 miesiaca , bo teray juy ay tak nie rosnie nosila ciusyki na 9-12 msc, wszystko , czasem bluzki mniejsze , na 6-9
teraz bluzki juz wszystkie na 9-12 albo i wieksze, spioszki i body na 12-18:sorry2:
spodnie tez od 12 w zwyz:tak: bo ma dlugie nozki....
no a sukienki jak jej w pl nakupilam i spodniczki to na 2 lata bo te co na rok byly to za male... a w tych wiekszych smiga:-D ostatnio zalozylam jej sukienke na 3 lata to jedynie rekawki musialam podwinac na 2 razy na szwie a dlugosc byla do kolanek:-p
 
Moja Zuzia też już tak nie rośnie. Jest wielka, ale rośnie już znacznie wolniej. Sukieneczki nawet na 104 jej zakładam. Ma długie do półłydki.

Pogoda się robi. Chyba dzisiaj na dworek wyjdziemy, chociaż wszyscy jeszcze zasmarkani.
 
oj my tez zasmarkani :-( Milana faszeruje juz od 3 tyg tranem na wszelki wypadek:tak: nie chce powtórki sprzed roku:-( narazie ma katar i mam nadzieje ze sie nie rozwinie nic powazniejszego:tak:
 
Czesc Dziewczynki :-):-):-) dawno mnie tu nie bylo:szok::szok::szok: tyle napisalyscie, ze nie wiem jak nadrobic...ale postaram sie ;-);-);-)My dopiero po urlopie w POLSCE przedluzylysmy sobie troszke ale oczywiscie i tak za malo czasu na wszystko....
Oliwia zrobila bardzo duze postepy co prawda nie chodzi, ale za to raczkuje jak szalona nie mozna jej dogonic, bardzo duzo mowi, a co smieszne rozmawia przez telefon, jak tylko gdzies uslyszy melodyjke lapie swoj telefon przyklada do ucha i rozmawia i sie smieje:-D:-D:-D Wstaje przy meblach i boczkiem sie przemieszcza ale boi sie puscic, jedyne co mnie martwi to, to ze chodzi na paluszkach, boje sie zeby jej tak nie zostalo....ale moze z czasem jakos sie oduczy
 
No właśnie się zastanawiałam, gdzie się z Oliwką podziałyście. Co do chodzenia na paluszkach, często jest to objaw po brykaniu w chodziku:confused2: niestety, ale dzieciaczki z tego wyrastają:-)

Ania też ma swoją komórkę:-) i jak mówisz halo to ona wie, że to dol słuchawki trzeba mówić.
 
reklama
Adaś też od małego lubi mówić do telefonu. Od pół roku mu się to nie nudzi:)Choć teraz na topie są wszystkie pojazdy. Lubi takie "męskie" zabawy. Bryka ostatnio strasznie i trzeba mieć oczy dookoła głowy.
Butki nosi 23 w większości, ma też jedne 22 dobre. Wydaje mi się,ze ma spore stopy jak na swój wiek. Pierwsze butki jak miał 9 m to 21. Tylko,ze on dość wysoki i już teraz nie wygląda tak dziwnie jak kiedyś. Jak był malutki każdy zwracał uwagę na jego stópki.
 
Do góry