reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
scarlet zdrówka dla dzieci

jeśli chodzi o tv to ja mojej małej nie puszczam bajek...
znaczy , może tak
jak była mała nie sadzałąm ją przed tv żeby "mieć spokój" ani wogóle jakoś nie puszczałam bajek , jak już to muzyczka leciała sobie w komnpie i ona słuchała , lub bajki czytane..
a teraz ona nawet nie zwraca uwago na tv..
jak zawiesi oko to na 5 min max:tak:a ja się w sumie ciesze .. bo im później do tv tym lepiej;-)
 
Tez melduje sie poszłusznie;-)
I na wstepie musze sie pochwalić:-) Prawdopodobnie kupimy mieszkanie na tym samym osiedlu co teraz mieszkamy, malo tego blok obok!!!!! WOW!!!! dziewczynki trzymajcie kciuki zeby sie udało;-) tak sie cieszę!!!!

A poza tym Milan dalej zasmarkany chodzi:-( juz nie wiem jak walczyc z tym katarem:baffled: a i najwazniejsze mamy kolejnego zęba!!! górna trójka!!! jeszcze dwa i koniec!!!
Bo 5 chyba pozniej wychodza???

Uda się :)
My też się tak przepowadzaliśmy, z bloku do bloku obok :)
 
a czemu zmienialiscie mieszkanie? to jest wieksze? no bo napewno nie w lepszej okolicy bo okolica ta sama:-)

Tak, na większe. Dodatkowo mamu tu działke z domkiem i szkoda by jej było opuszczać.

Przyszłu ciuszki dla Zuzi. Mała szczęśliwa, śmiała się w łos i wszystko mierzyła. Nie rozstaje się z nową kurteczką. Dzisiaj padało i chciałam jej kombinezon włożyć, nie dało rady, krzyk i "tecike cie (czyt. kurteczke chce)". Tylko, że chyba przesadziłam z rozmiarem i jest troszkę za duża. Na 4 latka a dodatkowo Next robi duże ciuszki. Jak myślicie?

dsc_2050.jpg
dsc_2066.jpg
 
Ostatnia edycja:
scarlet nie duzo za duża;-) moim zdaniem dobrze Zu wygląda, Milan też ma troszkę za duzą tzn nie jest dopasowana,
ale Zuzia jaka śliczna!!!!!!! i jaka już duuuuuuża :szok: piękna;-) dawno jej nie pokazywałaś i chyba do ciebie podobna bardzo nie???

u nas kredyt sie ciagnie jak krew z nosa:baffled: ale juz blizej finalizacji jak dalej oby wszystko tylko poszło po naszej mysli:tak:

a teraz kolejny moj problem.
Co piją wasze dzieci???
widziałam ostatnio program o herbatkach dla dzieci i........ ponad 90% zawartosci to cukier!!!!!!:szok: wiecie ze kompetnie nie byłam tego swiadoma??? wydawało by sie ze jak gerber czy hipp to spokojnie mozna podawac, a tu kicha!!!!! taka nagonka zeby ograniczac dzieciom napoje słodzone typu coca-cola itp a herbatki dzieciece????
i tak teraz sie zastanawiam co zrobic???? czy nie mniejszym zlem jest parzenie zwyklej herbaty owocowej????
Polak madry po szkodzie trzeba bylo mi od samego poczatku podawac wode:wściekła/y: a teraz jak Milan 1,5 roku na slodkich herbatach to juz sie nie chce chwycic zadnego rumianku, wody itp
 
reklama
Wedlug mnie nie jest za duza, a nawet jesli troszke to przynajmniej bedzie tez dobra na jesien...kure rozmiarowka na 4 lata?szok jak nic...my nosimy ubrania 18-23miesiaca, czasem bluzy sie trafia na 2-3lata.
fresh co do picia to niepomoge bo moja mala nadal na cycu i glownie cyca pije , a poza tym to soki
 
Do góry