reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
No niestety Zuzia jest taka wielka, że nosi ubranka na 4 latka a kurtka jest dokładnie na 4-5 lat i do tego IMO Next robi duże ciuszki.

Zuzia pije przeważnie wodę, ale lubi soki, herbatki, ostatnio spróbowała wody gazowanej ;)
 
Fresh taką zwykłą to z cytrynką a tak to owocowe. Ania do wody sama się przekonała w lecie, jak były okropne upały, byliśmy w Polsce na urlopie, to nic innego nie chciała tylko wodę i bardzo mnie to cieszy:-) i tak jej zostało. Teraz chłodniej to woli coś cieplejszego, ale woda przed spaniem musi być
 
Pamiętacie nas jeszcze??
Zajrzałam tu niedawno i jestem w szoku jak dzieciaczki Wam powyrastały.

Fresh- Adaś długo pił samą wodę, potem zaczełam dawac herbatki dla niemowląt. Teraz żałuje,bo lepiej jakby ta wodę pił. Teraz już rzadziej. Parze mu zwykłe owocowe, lubi tez rumianek-a w okresie ząbkowania dużo nam pomógł. Coraz bardziej się przekonuje,ze sposoby żywieniowe naszych rodziców,może były bardziej słuszne. Wcześniej tak promowali gotowe jedzenie dla niemowląt-a teraz się wycofują. Chyba trzeba zdać się na instynkt.

A tu mój Adaś:)

 
No rosną nam maluchy :)

Dziewczyny zapraszam ponownie do mijego wiosennego wątku. Dawajcie tam fotki waszych wiosennych maluszków. Będzie fajny wątek :)
 
fiu fiu, ale przystojniacha!!!!:tak: tez sie zmianial odkad ostatnio go widziałam. Faktycznie dorosleja nam dzieciaki;-)
scarlet swietny pomysl z watkiem wiosennym:tak: tylko u nas poki co deszcz i nie mam sie czy za bardzo pochwalic, ale mze cos uda mi sie wykopac:tak:

a powracajac do tych zasad zywienia dzieci to juz dalam sobie na luz. Stawiam na moja intuicje bo zwariowac mozna:baffled:
 
reklama
Do góry