reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

to sie cieszymy... a co porabiacie wogole,mamy nie z Polski... mam dylemat , bo musze za tydzien wracac do pracy.a tak nie chce malego zostawiac,pol biedy ze z tata bedzie... ale jednak ja bede daleko,szukalam roznych opcji,ale finansowo cieniutko,nie ma nic dla mam z dzieckiem w domu...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Dziasi jmam małe urwanie głowy,bo Dominika z butelki mleczka uczę pić;)Poza cyckiem to dziecko świata nie widzi,a mi już sił brak.....
do tej pory samym cycusiem karmilas??? my z butelka juz od poczatku zaprzyjaznieni (herbatki koperkowe, plantex) ;-) a teraz jeszcze lyzeczka sie uczymy jesc:-) pisza zeby karmic minimum do 6 miesiaca sama piersia, ale nam kiepskie wyniki z krwi wyszly i lekarka kazala wprowadzac sloiczki i nawet nam to idzie;-):-)
 
my do 6,5 miesiaca cycem karmilismy,przestalam ze wzgledu na silna skaze. a jabluszko dostal po 5.5 miesiacu,teraz jada zupki z miesem,pelno owocow ,kaszek,apetyt nie z tej ziemi,ale waga ma normalna:)
 
my do 6,5 miesiaca cycem karmilismy,przestalam ze wzgledu na silna skaze. a jabluszko dostal po 5.5 miesiacu,teraz jada zupki z miesem,pelno owocow ,kaszek,apetyt nie z tej ziemi,ale waga ma normalna:)
a poki karmilas piersia nocki przesypialiscie??? czy byly pobudki na cycusia???
 
kurcze bo moje dziecko jeszcze sie czesto budzi i tak sie zastanawiam ile to jeszcze potrwa:confused: no ale swoja droga daja o sobie znac zabki, eh.....
 
od samego poczatku maly budzil sie zawsze co 2 godziny na cyca, jak zaczal jesc cos nowego to coraz rzadzej sie budzil,kiedy wprowdzilismy nutramigen to bardziej sie najadal i zaczelismy 2 razy w nocy karmic cycem jeszcze,a potem raz a teraz juz nie karmimy nawet butla w nocy,maly je ostatni posilek 21-22. i spi do 9 lub 10 rano,wtedy butla duzaaaaaaaaa.ale pamietam jak bylam zmeczona, karmilam go na siedzaco jak byl juz wiekszy i zasypialam tak...maz mnie budzil jak maly zasnal na rekach hehehe,ale ogolnie trymalam sie,z rana nabieralam nowych sil by zajmowac sie malenstwem,nawet nie wiem skad te sily,to chyba MILOSC
 
od samego poczatku maly budzil sie zawsze co 2 godziny na cyca, jak zaczal jesc cos nowego to coraz rzadzej sie budzil,kiedy wprowdzilismy nutramigen to bardziej sie najadal i zaczelismy 2 razy w nocy karmic cycem jeszcze,a potem raz a teraz juz nie karmimy nawet butla w nocy,maly je ostatni posilek 21-22. i spi do 9 lub 10 rano,wtedy butla duzaaaaaaaaa.ale pamietam jak bylam zmeczona, karmilam go na siedzaco jak byl juz wiekszy i zasypialam tak...maz mnie budzil jak maly zasnal na rekach hehehe,ale ogolnie trymalam sie,z rana nabieralam nowych sil by zajmowac sie malenstwem,nawet nie wiem skad te sily,to chyba MILOSC
hehe:-D nam tez sie zdarza i to baaaardzo czesto zasypiac przy nocnych karmieniach raz nawet sobie noge skrecilam bo zasnelam na godz i mi zdretwiala:-D:-D:-D dobrze ze dziecka nie upuscilam:no: troche to niebezpieczne. a budzimy sie tak gdzies co 2godz:-( pare nocek sie udalo nam przespac ale to tylko pare......:-(
 
reklama
MOJ mACIUS MA JUZ 8 MIESIECY I POWIEM CI,ZE BARDZO MI TEGO KARMIENIA BRAKUJE... CHOC TERAZ JEST TEZ FANTASTYCZNIE TO JEDNAK TESKNI SIE ZA CZASEM GDY BYL MALENSTWEM CALKOWICIE ODE MNIE ZALEZNYM.TERAZ BROI,JE WIELE RZECZY,NA CYCA NAWET NIE SPOJRZY CHOC I TAK BY NIE DOSTAL,BO JUZ NIE MAM MLEKA. NO I TERAZ DO PRACY,ZNOWU STRACE TYLE Z JEGO CZASU... ALE JAK WROCE Z PRACY TO CALA BEDE JEGO HEHEHE
 
Do góry