reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

fresh83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Grudzień 2009
Postów
416
Miasto
Jaworzno
witam!!!
zakladam nowy watek majac nadzieje ,ze ktos dolaczy aby powymieniac sie doswiadczeniami;-). zapraszam wszystkie mamuski!!!:-)
 
reklama
to ja sie moge zameldowac ;-)

moja panna z sierpnia 2009 jest wiec sie chyba lapiemy :-);-):-D:tak:

moge pomoc w kwestii alergii, rehabilitacji i takich tam bo przerabiam to juz drugi raz :baffled: wiec doswiadczenie jakies mam :-)
 
To ja tez sie melduje!:-)

Ja raczej tak predzej bede potrzebowala pomocy bo moj Kacperek ma dopiero nie cale 2 mies. wiec ja tak bardziej niedoswiadczona jak doswiadczona.:tak: No ale zawsze juz cos tam wiem wiec jak cos to tez moge i ja pomoc:-):-):-)
ale wytlumaczylam hahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


No to tak: Czy moge karmic piersia jak jestem chora??? Jakies grypsko czy co mnie zlapalo.:wściekła/y:
 
aaniaa Możesz a nawet powinnaś, bo wywarzasz przeciwciała, które maluch zje z mlekiem i obronią go przed choróbskiem :tak:
 
Tak wlasnie mysle ze jak bym chyba brala jakies antybiotyki albo wogole jakies lekarstwa to wtedy bym musiala przerwac ale jak nic nie biore oprucz apapu i holsow to chyba normalnie moge karmic. I ciesze sie niesamowicie :-D:-D:-):-)
 
To ja też się chętnie dołączę mam córcie Mai z 26.09.2009 i synka Bartusia 16.05.2007 więc mam już jakieś doświadczenie i chętnię pomogę na ile będę mogła jak również skorzystam z pomocy jak będzie potrzeba.
 
Tak wlasnie mysle ze jak bym chyba brala jakies antybiotyki albo wogole jakies lekarstwa to wtedy bym musiala przerwac ale jak nic nie biore oprucz apapu i holsow to chyba normalnie moge karmic. I ciesze sie niesamowicie :-D:-D:-):-)

nawet biorac NIEKTORE antybiotyki mozesz karmic piersia - musisz tylko powiedziec lekarzowi zeby przepisal taki antybiotyk ktory moze stosowac matka karmiaca :-)
 
witam!!! dawno nie zagladalam juz myslalam ze nikt sie nie dolaczy:baffled:
wiec mama zostalam 12 sierpnia mam synka MILANA, ktory niestety obecnie jest chory ma zapalenie oskrzeli i tak nie mam czasu siedziec przed komputerem. trzeci tydz trwa jego leczenie i nie mam sily:-(najpierw syropy, potem zastrzyki i narazie banki choc szczerze nie wierze w uzdrowicielska moc baniek ,ale sprobowac nic nie zaszkodzi:sorry2:
 
reklama
No to tak: Czy moge karmic piersia jak jestem chora??? Jakies grypsko czy co mnie zlapalo.:wściekła/y:[/QUOTE]
to ja w tej sprawie jestem glupia:-p. jak milan mial 2 m-ce mialam 40 st:szok: goraczki jak wieczorem czulam ze cos sie zanosi zadzwonilam do poradni laktacyjnej a tam mowili ze do 38st moge karmic piersia i brac bezpiecznie APAP a w nocy maz obdzwonil lekarzy to jedna powiedziala ze mam wziasc gripex i nakarmic dziecko:confused: w koncu maz pojechal do apteki po mleko modyfikowane. a na drugi dzien moja lekarka mi powiedziala ze moglam normalnie karmic:szok:. raz tak raz siak.......
 
Do góry