reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i ich malenstwa 2009

reklama
witam.
ja tak samo zagladam na ten wontek ale poniewaz nikt sie nie odzywa to pisze na innych.
co u was ?
skarlet wklej troche zdjec swojej brygady...
asienka gratulacje dla Anulki ze sie na ladnie rozwija
 
witam.
ja tak samo zagladam na ten wontek ale poniewaz nikt sie nie odzywa to pisze na innych.
co u was ?
skarlet wklej troche zdjec swojej brygady...
asienka gratulacje dla Anulki ze sie na ladnie rozwija

A dziękuję, oka z niej spuścić nie można, bo co chwilę wchodzi na łóżko, na krzesło jeszcze na szczęście nie umie:-D;-)
 
moj tez ma opanowana sztuke wlazenia na stol :no: ostatnio nawet go przylapalam jak sobie podsunal krzeslo pod szafke w kuchni i juz sie zabieral do wspinania na blat :wściekła/y: a tak z tych pomocy kuchennych to Lukasz uwielbia podawac mi naczynia ze zmywarki a je wtedy je chowam do szafek (na razie jeszcze nam sie nic nie pobilo :-D). Gorzej jest jak wkladam brudne naczynia bo maly tez je wyciaga i mi je podaje :eek:
 
anna u mnie tak samo z ta zmywarka tylko ze moja mala podaje mi tylko sztucce ale za to i czyste i brudne. milo ze sie odezwalas. co u ciebie? jak Lukaszek?
ASIENKA WIDOCZNIE TO TEN WIEK BO iWA TEZ TAK ROBI A JAK JEJ NIE POZWOLE TO WPADA W CZARNA ROZPACZ:-)
 
reklama
anna u mnie tak samo z ta zmywarka tylko ze moja mala podaje mi tylko sztucce ale za to i czyste i brudne. milo ze sie odezwalas. co u ciebie? jak Lukaszek?
ASIENKA WIDOCZNIE TO TEN WIEK BO iWA TEZ TAK ROBI A JAK JEJ NIE POZWOLE TO WPADA W CZARNA ROZPACZ:-)

taa, wymuszać na mamusi płaczem to moje dziecko potrafi bezbłędnie:-D:cool2:, na szczęście już rozpoznaję ten płacz:-D:-D:-D
 
Do góry