reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez AgaMP, 14 Grudzień 2005.

1. AgaMP

AgaMP Fanka BB :)

Witam! Czy są tu jakieś mamusie z Pruszkowa? Pozdrawiam

2. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

Witaj AgaMP, ja jestem z Raszyna to poiat pruszkowski :) Znamy się z października:) ;)

3. reklama
  4. AgaMP

Hey SYLA! Faktycznie coś sobie przypominam z październikóweczek;), niestety ostatnio jakoś mam mało czasu by tam zaglądać. Widzę, ze masz starszego synka? Ile ma lat? Pozdrawiam

5. agula82

agula82 Fanka BB :)

WITAMY!!
    My jesteśmy z okolic Pruszkowa(10 min drogi)!!!

6. AgaMP

Hey! Fajnie spotkać swoją imienniczkę na baby:) zwłaszcza z okolic Pruszkowa - a skad dokładnie? Widzę, ze juz masz dorosłego chłopca:) 9 miesiecy to poważny wiek, pozdrawiam cieplutko, papa

7. agula82

agula82 Fanka BB :)

Podkowa Leśna

8. AgaMP

coś cicho się tu zrobiło:). Co u was słychać mamusie z powiatu pruszkowskiego?;) pozdrawiam!!!!

9. Martawu

Martawu Zaciekawiona BB

Hej! :)
    Czy ten watek juz padl? Mam nadzieje, ze nie. Szkoda by bylo. Ja tez jestem z Pruszkowa, od niedawna, i jestem mamusia miesiecznej Martynki.

10. reklama
  11. trisch

trisch Zaciekawiona BB

Ożarów MAzowiecki może być?  :)

12. AgaMP

Hey dziewczyny! No teraz to juz wątek nie padł, w końcu ktoś sie odezwał haha. A Ożarów jak nabardziej;)! Martawu, w jakiej dzielnicy Pruszkowa mieszkasz? Jak sobie dajesz radę z maleńka Matynką? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)

Poleć forum