reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

Ja też fiksuję. Właśnie przeprowadziłam się do Żyrardowa. Ale to daleko od Pruszkowa. Mój Staszek ma 9 miesięcy. oboje potrzebujemy towarzystwa. Może znajdą się tu mamy i z Żyrardowa?
 
reklama
Witam sie na reaktywowanym watku. W marcu dostaje klucze do wlasnego M w Pruszkowie (na Polach Parzniewskich, ktos zna okolice?). SZUKAM kolezanek, bo nie znam tam nikogo, zwlaszcza z dziecmi. Ostatnio zrozumielismy z mezem, ze jak sie ma male dziecko, to wspolny jezyk mozna tak naprawde nawiazac tylko z osobami z podobnymi pociechami. Moim marzeniem jest zmontowanie paczki co najmniej 3 rodzin na wspolne spotkania, zabawy maluchow, wyjazdy na wakacje czy ferie... Moze sie uda, co?

My oboje jestesmy po 30tce, mamy 1,5 roczna Różyczkę i 18 letnia Pauline.
 
Przez jakis czas tu nie zagladalam, myslalam ze juz nikt sie nie odezwie :) A tu takie mile zaskoczenie.
Skarbus to chyba zaraz obok mnie, tak mi sie wydaje, ze to, to nowe osiedle przy ulicy na naszych dawnych polach do spacerowania :baffled:. Skoro juz oaza zieleni zniknela to moze wynagrodzi nam to wasze mile towarzystwo :) Ja w zasadzie nie poznalam okolicy jakos dobrze, z maluchem ciezko wedrowac. Ale co nieco wiem.

Wiktoria jest basen w Pruszkowie, tam organizuja plywanie dla najmlodszych. Chyba dla dzieci od 3 miesiaca do 4 roku. Ja mam zamiar zapisac sie z moja mala.
Pozdrawiam,
Mam nadzieje, ze nie znikniecie!
 
Cześć!
Od paru miesięcy mieszkam w Pruszkowie, jestem mamą pięciomiesięcznego Maćka- przygarniecie nas na swoje forum????
Zajęcia na basenie zaczynają się od 15 kwietnia- wiem bo kontaktowałam się z Panią -która je prowadzi.
Zdjęcia wstawię- jak się nauczę, pozdrawiamy
 
Witaj Kasiu!
Chyba moge sie wypowiedziec w imieniu nas wszystkich :) oczywiscie, juz jestes przygarnieta :) Im nas wiecej tym lepiej, tym bardziej, ze ten nasz pruszkowski watek jakis taki slabiutki.
Co do basenu to moze uda sie nam obu zapisac i razem bedziemy sie relaksowac z pociechami.

Skarbus, znalazlam twojego posta z numerem gg i pozwolilam sobie ciebie dodac na moja liste. I mam takie pytanie, troszke wscibskie :zawstydzona/y: wasza druga coreczka ma 18 lat? Czy moze wkradl ci sie blad?
Pozdrawiam was serdecznie!
 
cześć!
no tłumów to tutaj nie ma :) no ale cóż zrobić, pewnie kobitki zapracowane , co do basenu to może się spotkamy- chociaż powiem szczerze my ciągle nie jesteśmy zapisani bo ciągle jeszcze podejmujemy decyzję :)
a z tymi zdjęciami to kombinowałam, kombinowałam i jak widać dalej nic , no ale wierzę że w końcu się uda, a teraz znikam bo pora na drugi spacerek, pozdrawiam
 
Hej,
Wiesz Kasiu co do decyzji to my wlasnie przed taka stalismy w zeszlym roku. Pediatra przekonal nas jednak, ze dla takiego malucha to troche za wczesnie. Dlatego postanowilismy poczekac z basenem az mala skonczy roczek.
 
ja bylam z malym 3 razy na basenie, nie na zajeciach tylko tak razem,
niestety po 3 razie go wysypało, ale może to urok AZSowca,
ostatnio ma ladna skorke i niedlugo zamierzam znowu sprobowac pochodzic z nim na basen, ale te zajecia sa dla mnie za drogie
 
reklama
cześć!
Decyzja podjęta- zapisujemy się na basen- ciekawe tylko czy są jeszcze miejsca. Mam takie pytanie czy jest w Pruszkowie jakieś miejsce gdzie można iść się pobawić z maluszkiem(oprócz standardowych placów zabaw)? pozdrawiam
 
Do góry