reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

Kasiu, nie zauwazylam twojego pytania, jakos sie nie moge oswoic z tym forum.
Lekarz nam odradzil z powodu wieku, tlumaczac to tym, ze takie dziecko nie skorzysta za wiele, za to mozna je narazic na jakies tam choroby. Nie wiem jaka jest prawda, my poczekalismy az skonczy roczek i teraz tez chce ja zapisac.
 
reklama
Cześć!
dawno mnie nie było- święta, wyjazd, wizyty u lekarza
z basenu nici- pediatra powiedziała, że nie da mi tego zaświadczenia, że młody może chodzić na basen, ogólnie nie podoba jej się idea basenu -szczególnie w wersji pruszkowskiej, a ponieważ młody malutko przytył to orzekła, że najpierw trzeba go podtuczyć, a potem pomyślimy o basenie.....
hmmmmmmm sama nie wiem, ja chciałam aby chodził, zawsze to obeznanie z wodą, kontakt z innymi dzieciakami, a tutaj kłody pod nogi,

nic to teraz zabrałąm się za "tuczenie" młodego- faktem jest, że przytył malutko, ale wygląda zdrowiutko i zachowuje się radośnie, tylko jemu widocznie mleko to za mało- a z powodu skazy lekara nie kazała dawać dodatkowych papek- no i efekty mamy

ech te dzieci:) kończę, zaraz śmigam na spacerek, super pogoda to można chodzić i chodzić, szczególnie że odrobina ruchu może pomoże zgubić mi brzuszek :) życzę milutkiego weekendu, pozdrawiam
 
kasia77 a mogę zapytać kto jest pediatrą? U nas basen skończył sie po 3 spotkaniach (chyba już pisałam :confused: ), mały dostał uczulenia,
wzięłam go na własne ryzyko, nie na kurs tylko tak razem poszliśmy
tam na Kapry jest brodzik 60cm z ciepłą wodą, nie ma szans żeby zrobić
krzywdę maluchowi więc nie koniecznie trzeba za kurs płacić
ale jeśli dzieciątko ma podejrzenie AZS (jak mój maluch) lub inny rodzaj alergii to ja osobiście odradzam
 
J@god@ chodzimy do P.Majewskiej na Drzymały-głównie z wygodnictwa bo przychodnię mamy pod nosem, pediatrę poleciła mi koleżanka-zresztą mieszkamy w Pruszkowie od niedawna i sama nikogo nie znałam-do niej chodzimy na rutynowe szczepienia,badania a jak z młodym się coś dzieje typu przeziębienie to konsultujemy to z babeczką ze Żbikowa

a co do basenu to może faktycznie wybierzemy się kiedyś sami z nim-kurs by mobilizował :)

a tak zapytam dlaczego alergia przeszkadza w basenie? tzn taka skórna to rozumiem, ale na mleko?
 
hmmmmm poczytałam sobie na innych forach i faktycznie nie powinno się chodzić na ten basen jak ma alergię, chorobcia........... czy skazę białkową można wykazać poprzez testy u alergologa?
 
J@god@ chodzimy do P.Majewskiej na Drzymały-głównie z wygodnictwa bo przychodnię mamy pod nosem, pediatrę poleciła mi koleżanka-zresztą mieszkamy w Pruszkowie od niedawna i sama nikogo nie znałam-do niej chodzimy na rutynowe szczepienia,badania a jak z młodym się coś dzieje typu przeziębienie to konsultujemy to z babeczką ze Żbikowa

a co do basenu to może faktycznie wybierzemy się kiedyś sami z nim-kurs by mobilizował :)

a tak zapytam dlaczego alergia przeszkadza w basenie? tzn taka skórna to rozumiem, ale na mleko?
my też do niej chodzimy wg mnie jest ok, z wygodnictwa to nie
bo mieszkam na os Boleslawa Prusa
ale z tego co sluchalam w piaskownicy to na najblizsza mi przychodnie a szczegolnie pediatrow mamusie bardzo narzekaly, a Majewska jak dotad u nas sie bardzo sprawdza jak malemu cos dolega tez do niej chodze
nie polecam za to dr Potockiego bo daje antybiotyki na wyrost

ja chce latem sprobowac znowu z basenem, moj synek juz dlugo nie ma objawow alergii i po cichu licze ze wyrosl
ale odkad znowu pracuje to z czasem gorzej :-(
 
dr Potocki to chyba ogólnie niezły przypadek :) byłam u niego raz i po tym jak nas przyjmował w kurtce i prawie w progu- bo mu się bardzo spieszyło (a byliśmy zapisani normalnie na wizytę) powiedziałam, że raczej to ostatnia u niego wizyta

a co do P.Majewskiej to jakoś nie jestem do niej przekonana-Maciek ma problemy z kupkami (śluzowate, zielone) i leczymy je raczej metodą prób i błędów- no i stwierdzeniem "pewnie nie toleruje mleka"

J@god@ pracujesz w Pruszkowie???

pozdrawiam i życzę miłego tygodnia
 
kasia77 w wawie pracuje
moj tez mial takie kupki ja radze udac sie do alergologa, majewska rzeczywiscie jest slaba w kwestii alergii,
mozesz pojsc do abramskiej ale uprzedzam niemila babka
ale jesli chodzi o kwestie zywieniowe lepiej potrafi doradzic
 
reklama
a ile ma Twoje dziecię?
mój ma prawie 2 lata
jeździliśmy z nim do alergologa do Wawy
z czasem oprócz kupek zaczęły sie wysypki
ale od jesieni spokój
i myślę że wyrósł z alergii choć nie mówię jeszcze
tego głośno
 
Do góry