reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

Hej dziewczynki :)

Kasia nie zapisalam sie jednak na basen, mam nieciekawa sytuacje w domu i mysle, ze na jakis czas z mala wyjade do rodzicow. Uznalam, ze w tym wypadku szkoda wydawac kase na kurs skoro i tak nas nie bedzie.

Chcialam sie zapytac o pewna rzecz na forum, ale obawiam sie, ze dostalabym kolejne upomnienie ;) jedno dostalam za podanie mojego numeru gg, nie mialam pojecia, ze zostanie to potraktowane jako reklama...Wspominalam juz, ze jakos nie moge zalapac tutejszych zasad.
Moze tak ogolniokowo zapytam czy chcialbyscie cos ciekawego robic? Moze sa tu wsrod was takie osobki, ktore mialby chec czasem spotkac sie w milym towarzystwie i do tego jeszcze konstruktywnie spedzic czas?
W razie czego zapraszam na gg. Wole nie ryzykowac podajac wiecej informacji ;)
 
reklama
cześć dziewczyny:)
no i mamy kolejny słoneczny dzień
J@god@- mój maciek za parę dni skończy 6 miesięcy więc to jeszcze berbeć, a z tą"alergią" to konsultowałam ją z alergologiem, ale czuję niedosyt, omawiałyśmy kupki itd ale cały czas mam wrażenie, że to nie to........ alergologa wynalazłam w PRuszkowie nazywa się Czarnecka czy jakoś tak -rzecz jasna prywatnie
a do Abramskiej się nie wybiorę, wystarczy mi ,że ostatnio trafiłam do Piwowarczyk która "zepsuła" siusiaka Maćkowi, tak mu ściągnęła skórkę, że aż mu popękała no i teraz leczymy.......
ja też pracuję w w-wie, tzn pracowałam i będę pracować- teraz siedzę w chacie, planuję powrót od września, zobaczymy co z tego wyjdzie
dzisiaj będą mi montować drzwi do takiej "prawie szafy ściennej" i mam przez to taki bajzel w domu, że mała głowa, mam nadzieję że szybko się uwiną a potem GENERALNE PORZĄDKI - bo gostek jak był na pomiarze to powiedział ,że "trochę się zabrudzi" a ponieważ będą wiercić- więc to trochę to ...............
nic to zmykam,pa
 
hej
Kasia77 no maluszek, mój za kilka dni kończy 2 lata, ja wróciłam do pracy dopiero jak miał 1 i 4 miesiące. U nas powoli przygotowania do urodzinek :-), dopiero taki maluszek z niego był a teraz :cool2:

co do Piwowarczyk to się nie wypowiadam, raz do niej trafiliśmy nie pamiętam już z czym, nie zaszkodziła nam w niczym, jakoś dobrze nie pamiętam wizyty,

za to wizytę u Abramskiej pamiętam świetnie, strasznie niemiła kobieta,
ale znajome twierdzą że świetna specjalistka,

do alergolog jeździmy do wawy też prywatnie
nie wiem ta w pruszkowie to vis a vis lidla?
bo jeśli tak to mieszane opinie o niej slyszalam.
 
Czesc Dziewczyny. Można sie jescze przyłączyc?
Ja jestem z Komorowa, w Pruszkowie pracuje:-)

Cos nas tu mało..a na ulicach tyle mam z wózkami;-) :-D
Pozdrawiam
 
Igi pewnie ja prawie codziennie chodzę do Komorowa, do kolejki
jak jadę do pracy :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Ja jestem Żyrardowa, pracuję w Pruszkowie.
Mój Stasio ma 1 rok i 2 m-ce.
Chętnie wymienię się opiniami z innymi mamami z moich okolic.
 
Hej dziewczyny,

jestem przyszłą (już niedługo) mamuśką z Pruszkowa.
Pewnie nie raz miniemy się z wózkami.....Przynajmniej z niektórymi z Was.
Jestem zdecydowana rodzić na Wrzesinku. Słyszałam różne opinie o tym szpitalu. Dużo było pozytywnych :tak:, choć negatywnych też się parę przewinęło :no:.

Ale cóz? Jak to przy takich "okazjach", trzeba się samodzielnie przekonać.

Pozdrawiam,

fiki201
 
cześć dziewuszki
dawno nic nie pisałam, ale jakoś nie miałam inspiracji twórczej, a jak już ram mnie naszło to się opisałam, opisałam i całą wiadomość mi wcięło więc się zdenerwowałam i zarzuciłam pisanie..........
jak tam minęły wakacje?, my jeździliśmy od jednych dziadków do drugich , aż w końcu wczoraj wróciliśmy na pruszkowskie "śmieci"
podczas tych wakacji chcieliśmy się z młodym wybrać na ten basen- ale jakoś cały czas się nie składało, także debiut wodny cały czas przed nami
wczoraj czytałam o bobo klubie w milanówku- ciekawa sprawa, wysłałam dzisiaj zapytanie jak to wygląda i czy można się jeszcze zapisać, i jak da radę to będziemy jeździć
od września wracam do pracy- jestem nauczycielką, pracuję w warszawie, a z Maćkiem będzie siedział tatuś, ciekawe jak nam to wyjdzie.......... mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak jak to sobie zaplanowaliśmy, gorzej tylko z tym że dzieci są nieprzewidywalne, w każdym razie już bardzo chcę się wyrwać z domu
dobra kończę, bo zaraz czeka nas wyprawa na zakupy- w lodówie po powrocie pustki
mam nadzieję, że się odezwiecie
szpital na wrzesinku ja wspominam dobrze- tzn położne bo panie od noworodków są różne, ale wszystko da się przeżyć
życzę miłego dnia
 
reklama
Do góry