reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

reklama
Hey SYLA! Faktycznie coś sobie przypominam z październikóweczek;), niestety ostatnio jakoś mam mało czasu by tam zaglądać. Widzę, ze masz starszego synka? Ile ma lat? Pozdrawiam
 
Hey! Fajnie spotkać swoją imienniczkę na baby:) zwłaszcza z okolic Pruszkowa - a skad dokładnie? Widzę, ze juz masz dorosłego chłopca:) 9 miesiecy to poważny wiek, pozdrawiam cieplutko, papa
 
coś cicho się tu zrobiło:). Co u was słychać mamusie z powiatu pruszkowskiego?;) pozdrawiam!!!!
 
Hej! :)
Czy ten watek juz padl? Mam nadzieje, ze nie. Szkoda by bylo. Ja tez jestem z Pruszkowa, od niedawna, i jestem mamusia miesiecznej Martynki.
 
reklama
Hey dziewczyny! No teraz to juz wątek nie padł, w końcu ktoś sie odezwał haha. A Ożarów jak nabardziej;)! Martawu, w jakiej dzielnicy Pruszkowa mieszkasz? Jak sobie dajesz radę z maleńka Matynką? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)
 
Do góry