reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie i przyszłe mamy z PRUSZKOWA - REAKTYWACJA!!!

reklama
witamy ponownie!
kskrobieorzystam z odrobiki czasu i skrobie do was!
jak się macie jak wasze dzieciaczki!
jak sobie radzicie z brakiem wiosny??!! :laugh: :laugh: :laugh:
bo ja już wytrzymac nie moge!!
 
HALO HALO! Gdzie się podziały mamusie z Pruszkowa???;)
Już lato a w naszym wątku jeszcze zimowo;), pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny!
Ja jestem z Pruszkowa i mam 6-tygodniową Zuzię. Mieszkam na osiedlu Staszica. Chętnie poznam koleżankę na spacerki z wózkami :)
pozdrawiam!
 
Jesli ktos tu jeszcze kiedys zajrzy, to ja bede niedlugo mieszkac w Pruszkowie i chetnie poznam mamusie z BB, bo ja tam zasadniczo nikogo nie znam. Bedziemy mieszkac na osiedlu budujacym sie na Polach Parzniewskich, juz od grudnia lub stycznia!
Moje GG: 1773941
 
Witaj Skarbus! Sliczna ta twoja dziewczynka, zwłaszcza na tej fotce jako króliczek, po prostu słodka:). Ja mieszkam przy wkd, od ponad 2 lat w Pruszkowie, tak naprawdę dobrze nie znam tego miasteczka, ale jakbyś miała jakieś pytanka gdzie do pediatry, jakieś fajne sklepy to się polecam;). Pozdrawiam cieplutko!
 
Przepadlam na dosc dlugo ale od jakiegos czasu startuje i od nowa zaprzyjazniam sie z netem :) Teraz jestem mama juz nie miesiecznej a 10 miesiecznej Marynki, nadal mieszkam w Pruszkowie i mam nadzieje, ze jeszcze ktos tu zaglada!
 
A czy sa moze jakies mamusie, ktore cierpia na brak towarzystwa i lubia pospacerowac po Pruszkowskim parku? Ja mieszkam w Pruszkowie od 2 lat i nie znam tu nikogo, a od siedzenia z mala w domu juz fiksuje.
 
reklama
hej, A moze znacie jakies fajne miejsca gdzie mozna chodzic z dzieckiem, np razem ćwiczyć. Jeśli nie ma takiego miejsca w Pruszkowie, to może jest w Warszawie. Moja cora ma juz prawie 3 lata i chetnie spedzalabym czas razem z nia, ale tak, zeby jednoczesnie robic cos dobrego dla ciała i ducha;-)
Czekam na informacje, pozdrowiam W.
 
Do góry