reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

IiM nie przejmuj sie, niedlugo juz urodzisz, leci expresowo!
A zapiekanki zazdroszcze, uwielbiam a mm nie tyka makaronu i tylko mieso i ziemniory codziennie... wlasnie piecze kurczaka.
Ja w tamtej ciazy nie puchlam, zobaczymy jak ebdzie teraz...
 
reklama
Ollena, mój M też nie przepada za makaronami, ale posmakowało mu nadziewane mięsem i warzywami canneloni, inne pasty też zje, byle nie za często.

IiM - mój brzuszek też idzie do przodu.

Leniu****ę na kanapie, nerka daje o sobie znać, ale mam nadzieję, że się nie rozkręci.
 
Ja nie leniu****e ale u mnie zgaga daje o sobie znac non stop i ciagle uczucie przejedzenia...a wcale duzo nie jem i wrecz mam ochote cos zjesc a sie nie da :(

Dziewczyny czytajace mozecie cos fajnego polecic? Robie liste w empiku, chce zamowic zenim dolece do PL. No i cos dla 3-4 latka tez szukam.

Mam jeszcze jedno pytanko... macie czasami takie uczucie w brzuchu jakby odsysanie odkurzacza, jakby kamienie, moze nieprzyjemna pustke, bardzo bardzo nieprzyjemne uczucie i nie lubie go strasznie. Mam wrazenie, ze dziecko wtedy fikolki robi ale to nie to, brzuch wtedy robi sie nagle twardy.
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki :)
A ja dzisiaj pół dnia nieprzytomna łażę...
Wczoraj byłam na wieczorku z "moimi" sierpniówkami "świętować" naszą czwartą rocznicę odkąd się znamy ;P I wróciłam przed 2 w nocy hahahhaha
sporo sierpniówek ma już dwójkę dzieciaczków, ale też prócz mnie jeszcze jedna w ciąży ale w 27 tc ;)
dzisiaj odsypiałam ;P
a później rodzice byli tak od 16, Szymka mi wykąpali wieczorem, i pojechali. Szymek śpi, a ja się zaraz wykąpię i położę ;)
 
Rysica my tez ok. tej h wczoraj wrocilismy:) ale o 10 wstalam i bylam rzeska i wyspana.
dzieki za ksiazki, sprawdze recenzje:)
 
reklama
witam sie

wiem,z e mnie opieprzycie :p zrobiłam dzisiaj testa...myślałam, ze ta kresta testowa będzie już zbliżona do kontrolnej - jednak nie:/ no i się teraz zastanawiam, czy aby przyrost bety jest ok:(
 
Do góry