reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Kasiurek - ja pozniej dolaczylam do staraczek i nie wiedzialam... W 30tc?? I rodzilas SN? Podziwiam, ale powiem Ci, ze musial byc bardzo silny, skoro urodzil sie w 30tc a tylko 6 tyg w szpitalu, jak czytam historie wczesbniakow to czsasmi ten szpital nawet trwa pol roku :-( Usciskaj synusia :-)
sn kazali go rodzic ale bylo zamartwica plody synowi spadala akcja serca nie mowiac o mnie i w koncu zlitowali sie i cc zrobili ze znieczuleniem ogolnym. wiesz on byl duzy bo 45 i 2 kilo radko kiedy ma dziecko az tyle ;>zazwyczaj kolo kilograma a nie dwoch stad krotki pobyt tak mi sie wydaje
 
reklama
Aldo skoro ugotowalas obiad to jestes na dobrej drodze:-) Ja najpierw gotowalam, ale nie bylam w stanie tego jesc - wlasnie kolo 10 TC, teraz musze uwazac, zeby nie zjesc za duzo hihihi

Kasiurku - szok! Dzieki Bogu, ze Twoj synek jest zdrowy. Pewnie uwazsz teraz na niego odwojnie, ale czlowiek po takich przezyciach tym bardziej docenia to co mu daruje los...

Aldziu jesli chodzi o karmienie, to ja Melise karmilam piersia, odstawila sie tez w sumie sama kolo 8-9 miesiaca. nie walczylam o dluzsze karmienie, jakos tak wyszlo, ze przeszlysmy na butle. Teraz tez chce karmic piersia, mi bylo z tym bardzo wygodnie, o dziwo moje duze piersi jakos sie nie powiekszyly w czasie karmienia, moze tylko odrobine. Rozumiem jednak kobiety, ktore nie chca karmic, moja mama miala straszne zapalenie piersi, az jej sie wrzod zrobil, roznie to bywa z karmieniem...

Pajka - mi obojetne co sie stanie z nasza poprzednia grupa zamknieta, bo raczej sie tam nie udzielalam. No i faktycznie jezeli nas gdzie przypna, to mozna stworzyc nowa grupe, ale fajnie jesli nas zostawia, to moze dolaczy ktos ciekawy, a na bardziej osobiste rozmowy zawsze mozemy zalozyc watek zamkniety.
 
Kasiurek ta jego waga to szczescie w nieszczesciu! Ale co to za lekarze ze od razu w 30tc nie robili CC. A teraz juz wszystko ok? Bedzie córa? :-)

Pajka utul meza :-)

Iza ja tez rozumiem jak ktos nie chce karmic, ja akurat bardzo chcialam, ale na poczatku mialam tez przygody, bo strasznie bolało :-( :-( :-( licze ze to sie nie powtorzy tym razem :-)
 
Ostatnia edycja:
Meliska - hihi sorki ze tak skracam twoj nik izaimeliska ;p no ja nie uwazam na niego jakos nadzwyczajnie staram sie go wychowywac normlanie nie pod kloszem bo inaczej bym mu szkodzila ;] syn teraz ma 2,5 roku prawie gada jak najety i w ogole jest hmmm sprawniejszy od dzieci w jego wieku wiecej umie itd ale to opinie lekrzay dla mnie wydaje sie zwyczajny dzieciak troche gadula to fakt ;]


aldo -tak ponoc cora ale 4 llistopada dowiemy sie mam andzieje na 100 %
 
reklama
Do góry