reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Hahaha Kasiurek no strach rulez :-) i pan ogórek i pani kociolek i inni hihihi :-) a swoja droga hardcorowe imiona :p


Sweety super ze jestes ;-) a kiedy bedziecie podpatrywac plec maluszka ? :-) Mi tez troche ciezko na sercu ...
 
A ja ogladam bajke Malych Einsteinow hahaha Melisa spi:-)))))) Musze to szybko przelaczyc...

Kasiurek super, ze taki fajny z niego chlopak:-) Jak bedzie mial mala siostrzyczke, to dopiero bedzie dumny facet z niego:-)

Aldo ja nadal upieram sie przy imieniu Alex i w sumie maz juz nic nie gdera:-) On mowiac o brzdzacu uzywa wlasnie takiego tureckiego skrotu, ktory pasuje do imienia Ali lub Alex, wiec ja mu mowie, ze rozumiem, ze zgadza sie na Alexa, bo Alibaby to miec nie bedziemy.

Ja mam USG 3 listopada i mam nadzieje, ze trzeci raz uslysze, ze bedzie chlopiec, bo rodzinka juz sie nastawila.
 
Sweety stalo sie cos, czy z wiadomego powodu? Chyba wszystkim nam dzisiaj ciezkawo... ja zamykam tamten rozdzial i juz nie zagladam wiecej gdzie nie powinnam zagladac. Jest mi bardzo zal, ale trudno...
Fajnie Ci, ze jestes u rodzicow, ja jeszcze zaczekam 5 tygodni i tez dam sie swoim troche porozpieszczac:-))))
 
Meliska- wiesz ja w sumie o brzuchu mowie dzidziol lub dzidzius jakos nie wirrze w ta core haha i ogolnie jakos tak hmjmm ale jak spiewam dla Natanielka to i do brzusia mam nadzieje ze dzidziol juz slyszy;]
 
Iza - no na Alibabe sie nie zgadzaj hihi, fajnie ze moze bedzie Alex :-) Ja jeszcze 6 dni i wyjezdzam stad na stale doo PL :-)

Kasiurek - Nataniel piekne :-) hmm moze zapozycze ? :-D I Iga tez przesliczne :-) a Kajetan jest chrzesniak meza wiec u nas juz odpada.

Dziewczyny ja na razie uciekam, ale zajrze do Was przed spaniem :-)
 
Ali Baba oczywiscie jest zartem ( W TR jest imie Ali, a slowo baba oznacza tate), mowie Wam masakra z tymi meskimi imionami w TR. Te, ktore sa poodbne do polskich, sa uznawane za tradycyjne imiona muzulmanskie, a moj maz jest antyreligijny, wiec o Jakubach itp nie chcial slyszec.

Kasiurek - bardzo fajne imiona:-)
 
reklama
Do góry