reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Ja mam, rzadko uzywam, ale moge wejsc i dolaczyc do tej gry - obym nie musiala grac hihihi

Musze cos zjesc, dzisiaj jestem tylko na pomidorowce, Rysica zrobila mi smaka na ta paste jajeczna i kupilam jajka i ser...ale nie chce mi sie jej przygotowywac..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam, rzadko uzywam, ale moge wejsc i dolaczyc do tej gry - obym nie musiala grac hihihi

Musze cos zjesc, dzisiaj jestem tylko na pomidorowce, Rysica zrobila mi smaka na ta paste jajeczna i kupilam jajka i ser...ale nie chce mi sie jej przygotowywac..
ja dzis tez pomidorowe mialam i jutro tez bedzie tak duzo ugotowalam ;] a na drugie danie frytki i keftas czyli mieso mielone z przyprawami itd smaozne jak kotlet milony ino nie smakuje jak kotlet;]


pasta jajeczna ?? :> brzmi kuszaco ;]
 
mieso mielone od tego dodajesz pokrojona w kostke pparyke jakies swieze pachnace ziola (w zaleznosci co lubisz) troche bulki tartej zeby sie miesko trzymalo i oblepiasz nim patyki taki dlugie do saszlykow i smazysz ;] mieso nie smakuje jak mielone i jest pyszka ;]

ty daj przpeis na paste od Ryśki ;]
 
A to tak podobnie do tureckich kebabow ( bo tutaj kebab to ogolna nazwa dan z miesa) - mieso mielone mocno przyprawione i upichcone jak szaszlyk.

Zmykam narazie, zjem cos i moze cos w TV mnie zainteresuje...
 
Pajka super:-))) Polez sobie troche, ja to jak nasze babki lezalam z nogami opartymi o sciane:-)
Zafasolkujesz szybciej niz Ci sie wydaje. Najfajniejsze jest to, ze podchodzisz do tematu na luzie, Rysica jakos z 2 cykle temu tez postanowila sie nie stresowac i sie udalo:-) Tobie tez sie uda, do tego jestes pod opieka lekarza i masz takie fajne podejscie.




HAHA KASIUREK TO DOPIERO PORADZILYSMY PAJCE :-) COS W TYM JEST!
 
A ja jeszcze jestem na chwilke :-)
Kasiurek ja juz nie mam nk, ale mam FB wiec zapros mnie jakby co :-) co prawda nie do gry, bo w nic raczej nie gram juz, ale tak po prostu :-) Jak chcesz to wyslij mi na priv swoje info :p
A przepis super, sama chetnie skorzystam :D
Iza - a ja juz nie mam TV :p mielismy takiego klocka jeszcze i wywalilismy, w PL sobie sprawimy juz nowe :-) wiec na razie o laptopie jestem ;-)
Pajka - no no :-) dobry pomysl z ta swieca hihi :-) Oby Twoje dzisiejsze rpzenosiny na ciezarowki dobrze zwiastowaly !! :-) a masz jakies usg kiedys? ostatnio mowilas o dwoch pecherzykach :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez podlaczam sie do propozycji, jesli macie FB i chcecie sie ujawnic to mozecie mi dac linka na priv.

Zmykam, bo jestem zmeczona i w koncu mialam cos zjesc.
 
Do góry