reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jaki jest najkrótszy odstęp waszych pociech lub będzie .Nasza mała skączy roczek a my myślimy o drugim baby. :)
 
reklama
Oliwka jak juz bede miala chociaz jedno dzieciatko to dam Ci znac ;) jak narazie wiekszosc z dziewczyn przesiadujacych na "Staramy się" - stara sie o pierwszą dzidzie .. ale oczywiscie sa i takie ktore maja juz swoje pociechy i staraja sie o kolejne szczescie :) i  napewno udziela Ci odpowiedzi :)

Pozdrawiam :)
 
Aguś to ilr Ty masz lat? Mysłałam że 18

A to taka zmyłka- już doczytałam co do wieku, gratuluję i życzę synka!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
moja kumpelka, to urodziła pierwsze dzieciątko w maju 2005r. a na maj 2006r.ma kolejny termin...Szybko jej to poszło hihihi.Ja z niecierpliwością czekam na swe pierwsze maleństwo,które przybędzie lada dzień :)
 
dzięki za wnikliwość, anusieńka
ale jak pytasz to mówie mam w tym roku 30 (dokładnie 18 .10)
a na 17 pazdźiernik mam termin
Ale sie złożyło .....
Życze fasolki!!!!!!!!!!!!!!
 
ASIA 84 Twoja kolezanka bedzie miala rok roznicy miedzy dziecmi,to malutko,tak uwazam.Ale mam kolegow,braci,jeden jest ze stycznia drugi z grudnia i co wy na to?? ;D
 
:laugh: Kindzia no to faktycznie :)))
Ja też uważam,że roczek to króciutki odstęp :) ale jak tak wyszło... ;)
Pozdrowionka!!!
 
reklama
Do góry