reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dobry niedzielnie...
Mój M spi a ja zostałam brutalnie wywleczona z łóżka o godzinie 7 aaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja chce się wyspac....
 
reklama
Bry!

Zimno:baffled:

marzymy o blizniakach :-D
przy czym ja karmie piersia wiec licze sie z tym ze moze jeszcze troche to potrwac...
tego Ci życzę, ale faktycznie jeśli karmisz piersią to może nie byc tak szybko... a masz już @? mierzysz temp?

Mój M spi a ja zostałam brutalnie wywleczona z łóżka ...
Bodzinka, hm? mój wielmony pan też zawsze śpi , a ja wstaję, robie śniadanie, pilnuję Kuby:angry:zastanawiam się kiedy ja będę mogła sobie pospać? Ciężki jest nasz żywot....
 
Elisabeth, no to bardzo ciekawe, a czy te programiki mozna sobie sciagnac za friko z netu?Napisz mi PV.

No a u mnie, hmmm, no poczekamy jeszcze troche, bo nie wiem, czy wkoncu ta moja szanowna owulka byla ,czy nie? troche zbija mnie z tropu moja tepka i sluzik...nie mam pojecia co to nam z tych staranek wyjdzie. Tak czy siak kciukaski sie przydadza :-)
 
nie moge byc do konca pewna czy to byly miesiaczki ale po krwawieniach mialam dwa razy @ taka jak przed porodem i co miesiac, od 2 miesiecy brak.. raz zrobilam test cos okolo 3 miesiecy temu ale byl negatywny.. nie mierze temp... przy czym obserwuje sluz i jest jak najbardziej prawidlowy.. dlatego ze karmie jakby sie na tym nie skupiam, wychowuje tez malego szkraba wiec jakos az tak mnie to nie absorbuje, choc bardzo bym chciala kolejna ciaze, zdaje sie na los.. nie chce rezygnowac z karmienia zeby przyspieszyc kolejna ciaze..:happy: ale mam nadzieje ze sie uda , od kilku dni nie moge patrzec w monitor laptopa prawie wcale.. w pierwszej ciazy bylam z poczatku bardzo wrazliwa wlasnie na ekran tv.. w ogole przez okolo 4 miesiace nie moglam ogladac i na wszelkie przedmioty ( z mezem wlacznie:-D) ktore byly w bliskiej odleglosci ode mnie, testow nie robie poki nie bede miala podejrzenia... bo wiem ze ta jedna kreseczka troche psuje samopoczucie...

i ja zaciskam za was kciuki! a moze tak ktoras jeszcze o blizniaki zawalczy? razniej bedzie i wiecej fluidkow?? u sasiadow sie 2 miesiace temu urodzily to moze cos przez sciane przenika :-D ja bym bardzo chciala chlopaczka i dziewczynke, a jesli tej samej plci to jednak wolalabym zeby nie byly identyczne ..:p
 
Ostatnia edycja:
Gwiazdeczko tak w skrócie... :
Scrapbooking to przede wszystkim metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych,
ale myślę, że to co robimy my (a na pewno ja) to bardziej:
scrapbooking digital, polega na artystycznej aranżacji zdjęć za pomocą komputerowych programów graficznych.
Chyba dobrze Ci napisałam, popierałam się definicjami z encyklopedii:tak:
no dokladnie tak,,,,

@ przylazła i podcieła skrzydła mi.....
uuuuuuuuuuuuuu szkoda

ale dalej piekne starankaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Bry!



Bodzinka, hm? mój wielmony pan też zawsze śpi , a ja wstaję, robie śniadanie, pilnuję Kuby:angry:zastanawiam się kiedy ja będę mogła sobie pospać? Ciężki jest nasz żywot....
Ja nie wiem kiedy...Pewnie jak dzieciaki wyfrunął spod naszych skrzydeł;-)
Ja to bym chętnie mojego pana na delegacje na 3 dni wywaliła to bym odsapneła:-p:-p:-p
Ale ze mnie żonka....:sorry2:
Dzień Dobry w zimny poranek...
 
Hejka

Ja od dziś na urlopiku prawie do końca września:-DMam zamaira sie odstresowac i nie myslec o staraniach;-)Szkoda tylko, że tak zimno:dry:

My juz jesteśmy na etapie, że raczej niewstajemy do małej, chociaż czasem się zdaża. Wtedy wstaje przważnie ja, choc mój mężu jak dostanie kopa w d... to też wstanie:-pAle nie moge narzekac, jak Weronia była mniejsza to wstawał do niej;-)A rano to przeważnie ja jestem wyrzucona w łózka, zresztą i tak długo nie spie, odzywaiłam się:sorry2:

A dzis czeka mnie wizyta u dentysty:baffled:
 
Dzien dobry, ale zimno...

Netgirl, to fajnie, że tak w sumie na luzie podchodzisz do tego, 3mam kciuki za Ciebie (to zdjęcie w Twoim podpisie, to jest Twoje dzieło? bo strasznie mi się podoba to ujęcie:-))

Bodzinka mój m. to dopóki Kuba nie skończył 9 m-cy to wstawał w nocy, karmił w nocy, kąpał... było ok, a potem wyjechał na 5 miesięcy na kurs i tak jak wrócił, tak wszystko zostało na mojej głowie:baffled:...

Agnes to wypoczywaj, tylko ta pogoda do bani... chociaz z drugiej strony jak jest tak zimno to się nosa spod kołdry nie chce wystawić, a co się pod kołderką może stać, to już chyba każdy wie he he;-):-):laugh2:
 
reklama
Do góry