reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam Dziewczynki, czy przyjmiecie mnie do swego grona? Mialam bardzo dluga przerwe od BB i pewnie troche mi zejdzie wkrecic sie na nowo, duzo zmian tutaj :szok: Zaczynam staranka w przyszlym miesiacu.
Podrawiam Was!
 
reklama
cześć Baby :-)

u mnie nieciekawie, nie mam weny, żeby wpadać i się wywnętrzać

Ida ząbkuje nieprzerwanie - jestem totalnie wykończona
byłam po ratunek i u pediatry i u dentysty - ten to mnie pocieszył - dopóki jej wszystkie zęby nie wylezą, to tak będzie, bo to taki przypadek :crazy:
ma już 18 zębów, czyli mam bliżej niż dalej, ale mnie to nie pociesza
non stop dramat, 2-3 dni przerwy, a potem ciurkiem 2 tygodnie walki
faszeruję ją Viburcolem i paracetamolem bo już nie mam wyjścia, dzieciak mi prawie nie śpi, a jak śpi, to u mnie na rękach, a ja na siedząco, bo ona za cholerę nie da się ułożyć obok

ale poza tym ząbkowaniem, to jest boskim bobasem
gada coraz więcej : mama, tata, baba, Lila, lala, luli, siusiu, choć , to ja, ja am,
a najlepsze teksty do mojej Mamy: baba bułę, albo baba da am :laugh2:
generalnie jest żarłokiem i nie przepuści żadnej okazji.....muszę pilnować, gdzie stawiam wózek w sklepie, bo zawsze coś zwędzi :laugh2: ostatnio złapała pomidora i nie zdążyłam jej zabrać, już go ugryzła :rofl2:
z Lilą bawią się w gonionego....to jest dopiero czaaaad !
tylko w butach nie chce chodzić :baffled: od razu zdejmuje....nie wiem, w ogóle preferuje "zimne nóżki", zdejmuje skarpety, rozkłada na ramie od wózka i tak sobie wietrzy....lubi czuć wiatr między paluchami :-D
bardzo dużo osób mnie zaczepia, albo zwraca mi uwagę, że dzieciakowi stopy zmarzną, no ale ja nie mogę nic na to poradzić - skarpety zdejmuje w sekundę, wścieka się, jak jej na siłę zakładam i wywala jak najdalej :-p przykryć też jej nie mogę, bo od razu kocyk, czy pielucha lądują na ziemi :rofl2: świruska

ale jestem bardzo szczęśliwa, że z Lilą ma super kontakt - kochają się bardzo :tak:

moje starsze dziecię już kończy I klasę - a dopiero zaczynała....eh, śmignęło to :szok:

na obóz się nie zdecydowaliśmy, ale ponieważ u nas się sporo pokomplikowało i właściwie całe wakacje będziemy gnić w stolicy, to zapisaliśmy Lilę na 5 różnych półkolonii - takich tygodniowych bloków tematycznych
zajęcia są 8lub9 -17 z wyżywieniem, pozna dużo dzieciaków i nie będzie się nudzić
wybraliśmy hiszpański, taniec, ogólno - sportowe, plastyczne i coś takiego, jak podchody w mieście - zwiedzanie świata poprzez różne gry terenowe, planszowe itp
zobaczymy, jak to się sprawdzi - ustaliliśmy, że jak da sobie radę i będzie się jej podobało, to w przyszłym roku pozwolimy jej jechać na obóz

będę wpadać, chociaż nastój mam podły - ale na hormony zwalić nie mogę, bo zrobiłam sobie super przegląd i wszystko Oki;-)
ostatnio, jak mi pobrali krew, to przez cały dzień tak mi zimno było, że w polarze "po słońcu" łaziłam :szok:
zrobiłam wszelkie możliwe badania, żeby mieć to z głowy na dłuższy czas
czeka mnie tylko walka z żylakiem, bo po porodzi z Idą wylazł mi na łydce - nie jest duży, ale mnie wkurza i muszę go wywalić ze swojego życia:rofl2: no ale do września muszę czekać, bo chirurg uznał, że jesienią najlepiej robić takie rzeczy

i na koniec - zostałam ciocią maleńkiej Julianny - mój młodszy brat się postarał ;-)malusia ma 2 tygodnie i w sobotę jedziemy z wizytą - muszę się nawąchać tego zapachu niemowlaka:-D moja Ida już tak nie pachnie:laugh2:


jak tam u Was Dziewczyny ? cisza tu taka....odzywać się
 
He he :)

Ula - no to niezła jazda u Ciebie :-D bidula jedna.
A z ibuprofenem już próbowałaś? Na moją niuńkę paracetamol działa w miarę, ale ibuprofen dużo lepiej.

Tabasia - powodzenia w pierwszym cyklu życzę. Niestety zostałam tu tylko ja.... :-( wszystkie już chowają swoje pociechy, i nie mają starań w planie... no ale ja będę zaglądać i w razi czego służę radą :tak:
 
a co tu tak cicho ? gdzie się podziałyście ?

Enya
- jak tam u Was? rośniesz? nic się nie odzywasz?

Mou
- jak tam wspomagacze ? coś działasz ?

Fiolecik - jak oko ? pewnie już coś dłubiesz i nie masz czasu na bb, co ? pochwal się, co robisz :tak:

ja własnie kupiłam 2 materiały - jadę do Rodziców z dziewczynami w połowie lipca, kota pilnować, bo oni na urlop wyjeżdżają
nad morzem trochę połazimy
a przy okazji maszynę wyciągnę, bo mam plan, żeby coś uszyć sobie i dziewczynkom z takiego samego materiału
tzn sobie bluzkę, Lili spódniczkę, a Dusi sukieneczkę - i tak pójść na spacerek :-)
jak uszyję, to się pochwalę
teraz akurat robię ramki, bo natworzyłam różniastych obrazków dziewczynom do pokoików, ale nie mam odpowiednich ramek do tego....i tak sobie dłubię sama, bo bez przerwy leje i nie ma jak na spacery wychodzić

odzywać się baby :tak:
 
witam dziewczynki
jak tam u Was?

nie mam kompletnie na nic czasu a ostatnią rzeczą jest siedzenie na kompie :)
chlopcy są tak krnąbrni, że ledwo żyję :p

ajjj marzy mi się 3 dzieciątko :D
może kiedyś mąż da się namówić :p

Mou jak u Ciebie?
 
AiR - a co, marzy Ci się 3 budrysów ? :-D

moja Lila na półkoloniach od dzisiaj - dobrze, że udało się jej to zorganizować, bo bym sfiksowała z 2 w domu....u nas leje od czwartku prawie non stop
pięknie się nam zaczęły wakacje :crazy:

a z Lili jestem naprawdę dumna - i mam się czym chwalić :tak: moja córcia dostała kilka dyplomów za konkursy plastyczne i dostała się do sekcji pływackiej, no i ma odznakę wzorowego ucznia mój pierwszaczek :-)

w sobotę byłyśmy na urodzinach u koleżanki z klasy i Lila sama zrobiła dla niej koszulkę - wyszła naprawdę piękna i żałuję, że nie pomyślałam, żeby cyknąć fotkę

niani szukam intensywnie - miałam już pierwszą turę kandydatek i naprawdę nie wiem z jakiej choinki się te dziewczyny urwały - ale to oddzielny temat

od jutra mam 2 maturzystów - czeka ich poprawką z matmy, a że to znajomi znajomych, no to już obiecałam pomóc

Dusik ma 2 kolejne zęby także obwieszczam, że moje dziecko jest posiadaczem wszystkich zębów i oznajmiam koniec ząbkowania HURRRRRA ! :-D

słonecznej pogody dziewczęta:-)
 
Trzymamy kciuki za Ciebie Agnieszko, z pewnością wszystko pójdzie po waszej myśli - nie ma co się załamywać, tylko trzeba walczyć o swoje marzenia i być dobrej pomyśli. Trzymajcie się - jesteśmy z wami!
 
hej laski
u nas hmmm powoli
Filip to gaduła i śpiewak, Artur od 3 tygodni zerówkowicz [już zdążył zebrać uwagę za złe sprawowanie ;-) ]
a ja siedzę póki co w domu, rozsyłam cv po niemieckich firmach i liczę że ktos sie odezwie
mieliśmy na początku września mały incydent - gumka nam się zsunęła, ale wg wyliczeń to miał być pierwszy dzień niepłodny... szczerze mówiąc już myślałam, że wpadłam, bo jak znam życie jak nie w czas to będzie, ale przyszła @
poza tym szyję, dziergam i ciągle czas ucieka
 
hej kobietki,dołączam do was:-) cos o mnie,wiec mam prawie 27lat,synka który konczy niebawem 5lat i od listopada się starmy z męzem o kolejnego bobasa,bez skutku:-( @ ma przyjść 16.02 wiec czekam..trzymajcie kciuki:-D
 
reklama
Do góry