reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witaj ja jeszce nie mam dzidzi ale moja kolezanka urodziłą 2 córeczki w 1 roku jedna jest ze stycznia a 2 z grudnia to jest dopiero jazda co ihhihihi pozdrawiam asia
 
reklama
mi sie marzy aby po pol roku od urodzenia zajsc w kolejna ciaze! chcialabym zeby to bylo maksymalnie 2 roczny odstep miedzy dziecmi :):)
 
Nasz Damianek skończył teraz 16 miesięcy.Zaczeliśmy starania nad drugą dzidzią.Gdyby nam sie udało byłoby 2 lata różnicy.Mi się wydaję ze taki odstęp jest w porządku.
Pozdrawiam
 
Ja jeszcze nie mam dzidzi, ale jeśli chodzi o odstęp to taka ciekawostka :) Ja i moja siostra mamy urodzinki w ten sam dzień - 18 listopada tylko, że ja urodziłam się w 1985 roku, a moja siostra w 1986 roku ;D ;D ;D
 
Moja mała skończyła dziś roczek teraz tez chce drugiego bobasika .Jak sobie obliczyłam to urodził by sie w styczniu tak ze rocznikowo 2 lata a różnica 22 miesiące ;D ;D ;D
 
ja tez bym chciala miec dwoje dzieci - oczywiscie chlopczyka i dziewczynke ;-) z odstepem dwuletnim, potem ok. czterdziestki jeszcze jedno :) dla odmlodzenia sie :) :) :) taki mam sprytny planik :) :) :) ale obaczymy... poniewaz za trzy lata oboje z facetem bedziemy na 4 roku dopiero, to moze sie nie udac :) :) :)
 
reklama
Ja mam córeczkę prawie 5-miesięczną, chciałabym w tym roku jeszcze zacząć starania o drugiego dzidziusia, tak żeby się urodził/ła w 2007 roku. Rocznikowo byłyby wtedy 2 lata różnicy. Na razie to mi jeszcze nie wróciła @ po porodzie...
 
Do góry