reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kasiurek - w którym tygodniu robiłaś usg geneteczne? A robiłaś też testy z krwi (PAPP-A, zintegrowany)?

Ollena - ja wiem, że takie plamienia w ciąży są normalne, ale ja jedną ciążę w której plamiłam straciłam, z Piotrkiem leżałam pół ciąży, więc jak teraz zaczęłam plamić, to był to stan alarmowy w moim przypadku. Stąd ostrożność, duphaston i leżenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
O rany!!! Ale zdążyłyście nagryzmolić z rana ! :-D
Mi tempka poszła odrobinkę do góry i niech sobie teraz rośnie rośnie rośnie rośnie... hi hi i NIECH NIE SPADA :-D
Dziś już BJ malutko... owu musiała być wczoraj. Mam nadzieję że jakiś wojownik się utrzymał z przedwczoraj z wieczora, w końcu to tylko doba dla niego była... w taki piękny śluzik wleciał że jak sobie nie poradzi to ja go dopadnę i mu nóżkę wyrwę :-D Na wszelki dziś powtórka z zapładniającej rozrywki będzie wieczorkiem :) ale ja i tak myślę że owu była wczoraj jakoś. No szkoda że M zasnął jak zabity, ja zresztą też więc dzień przepadł, no ale i tak się mówi żeby co drugi dzień przy owu się bzykolić, no więc dziś drugi dzień będzie :) ... no chyba że śluz się jeszcze pojawi??? Może?

Hej - w ogóle jak to jest. Jak plemniorek dorwie jajo to śluz może zaniknąć, czy to nie ma znaczenia??? Wiecie cosik o tym??? Zaciążone hipopotamki pamiętają jak to było???
Sweety - pamiętasz? No i ja również trzymam mocno kciukale za dzisiejszą wizytę :)
Pajkaa - zaciążysz zaciążysz! nie martw się !!! :-D
 
MOU - nie mam pojęcia, przyznam, że zupełnie nie zwróciłam na to uwagi, ale były wakacje...częste bzykanko...i to na zdecydowanym luzie, nawet nie myślałam za bardzo o fasolkowaniu. Ale nie wydaje mi się, żeby śluz zmieniał się zaraz po zapłodnieniu...ale ja blondynka jestem;-):-D
 
Mamma - bardzo fajny. Ja sama miałam jednego Nurse (jane nurse) Fotelik w nim robi za gondolkę. U mnie gondolka nigdy nawet nie była wypakowana z folii, bo ten fotelik rozkłada się na płasko zupełnie. Super wygodne. Czy szłam do lekarza czy cokolwiek. Wózek w poczekalni, fotelik się wypina raz dwa! i dziecko jak w koszyku nosisz
Sweety - nurse robi baaaardzo leciutkie wózki i niesamowicie łatwe w montowaniu.
 
Witam staramy się z mężem o dziecko. Mamy córeczkę w pazdzierniku roczek skończy chcieli byśmy mieć jeszcze jedno dziecko. ale ja choruje na nerki i już z córeczką w czasie ciąży były problemy ciągle byłam w szpitalu. mam nadzieje że nam się uda :-)
 
reklama
Dzięki,
właśnie wyczytałam, że między 11tc a 13tc test PAPP-A i po 14tc test potrójny - co razem daje test zintegrowany i daje najwyższą wykrywalność wad - powyżej 90% no i usg genetyczne.
 
Do góry