reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witaj eliza, ja mam synka z sierpnia 2009

ja używam takich testów jakie akurat mają w aptece... no leci mi piąty cykl, więc podobnie do ciebie
poza tym mierzę tempkę, choć u mnie to bardziej jest ruletka, bo mam strasznie pogibane wykresy...
 
reklama
Witajcie :-)

jestem mamusią grudniową (2009r.) i od jakiegos czasu staramy się o siostrzyczkę dla naszej Gabrysi :tak: w związku z tytm ,że pierwsze starania trwały 1,5roku a te już 4 cykl i nic postanowiłam doradzić się Was- starczek -jakich firm testy owulacyjne polecacie ? i czy one a wogóle coś wartę :sorry:?
nie chciałabym już tyle czekać na ciążę co za pierwszym razem ,więc z innymi metodami zwiększającymi prawdopodobieństwo zajścia też z chęcią się zapoznam ;-):tak:

ja polecam i lh Vitam poczukaj na allegro czasami kupisz taniusko w aptece koszt za 5 testów jakies 18 zł ja na allegroplacilam 4 zł

proponuję Ci pomiary tempki:)
ja o synka starałam się 2 lata a teraz udało się w 5 cyklu
 
właśnie podglądając was też załozyłam sobie konto na enpr.pl :tak: i zaczne tym samym jakieś konkretniejsze obserwację :tak: a kupowałaś może kiedyś na allegro ? tam ceny dużo niższe a ja pewnie hurtow kupować będę ;-):tak:
 

ja polecam i lh Vitam poczukaj na allegro czasami kupisz taniusko w aptece koszt za 5 testów jakies 18 zł ja na allegroplacilam 4 zł

proponuję Ci pomiary tempki:)
ja o synka starałam się 2 lata a teraz udało się w 5 cyklu
a no własnie ! uprzedziłaś moje pytanie :tak: dzięki !
 
hehe ja zawsze kupuję dwa opakowania i mam nadzieję że to ostatni raz ;-) dlatego nei kupowałam na allegro
ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych problemów z zajściem [pierwszy cykl, jedna próba ;-)] i teraz ten piąty cykl to dla mnie duuuża niespodzianka...
 
Eliza - ja testy robię od początku, czyli od około 10 miesiesięcy. Kupuję te najtańsze z ebaya, ale mi tylko pomagają ustalić kiedy najbardziej maltretować M, bo w poczęciu mi nie pomogły jeszcze.
Pajkaa - ja jestem dobrej myśli po tym Twoim zaciążeniu, i teraz wiem że wszystkim nam się uda.
A teraz moja tempka to 37,7 i bardzo mi się to podoba. Znaczy że ciałko żółte daje czadu w tym cyklu. Jupi :D
 
wiesz mou mi też jakoś te dwie krechy pajki dały nadzieję... :-D jakiegos takiego pozytywnego kopa zaliczyłam
i nawet nie mam poczucia zmarnowania cyklu jak za każdym razem do tej pory ;-)
 
reklama
Do góry