reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jesli jutro temp nie spadnie na lep na szyje i jesli okres sie nie pojawi to chyba sie odwaze zatestowac.Zobaczymy czy w razie czego odwagi mi starczy...Ale watpie czy sie w ogole doczekam przy tej otwierajacej sie szyjce i tak niskiej temp... NAwet testu w domu nie mam:)

Alebur,a Ty jak tam?Testujesz tez jutro?????
 
reklama
Fajnie by było, moje objawy są iście ciążowe, szkoda tylko że nie można ich tak wcześnie do ciąży przypisać...
Mi się bardzoooo wydaje że owu była 13dc. Jakoś w kościach to czułam :D
 
hehe ja zawsze kupuję dwa opakowania i mam nadzieję że to ostatni raz ;-) dlatego nei kupowałam na allegro
ja z pierwszym dzieckiem nie miałam żadnych problemów z zajściem [pierwszy cykl, jedna próba ;-)] i teraz ten piąty cykl to dla mnie duuuża niespodzianka...
własnie ! może lepiej nie zapeszać kupujac hurtowo :tak:;-):-D a tak na serio to staram nie nakręcać się negatywnie ,ale tak w środku czuję ,że i tym razem będzie to tak długo trwało ,więc postaram się pomóc szczęściu :tak:
 
Dziewczyny ,dziękuję za miłe przywiatanie i rady :tak: testy owulacyjne zamówionę (choć w sumie czuję kiedy mam owulację ,bo starsznie mnie kuję/boli no ale może coś źle interpretuję ?) zaczynam też powazne obserwację cyklu i mierzenie temperatury :tak: no i liczę ,ze i ja się od którejś z zafasolkowanej mamusi zarażę :-D
Zastanawiam się czy dodatkowo nie pójść do gina po jakieś wspomagacze, bo w poprzedniej ciąży od początku miałam problemy i dostałam luteinę , trzecie trymestr cały na podtrzymaniu na fenoterolu, isoptimie ,scopalanie ,nospie i bóg wie czym jeszcze ...no i oczywiście szpital z leżeniem non stop,więc tak sobie myślę czy by hormonów też nie zrobić zamiast marnować czas na czekanie ...bierze któraś z was jakieś leki wspomagające zajście ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jesli jutro temp nie spadnie na lep na szyje i jesli okres sie nie pojawi to chyba sie odwaze zatestowac.Zobaczymy czy w razie czego odwagi mi starczy...Ale watpie czy sie w ogole doczekam przy tej otwierajacej sie szyjce i tak niskiej temp... NAwet testu w domu nie mam:)

Alebur,a Ty jak tam?Testujesz tez jutro?????


pewnie , że testuję , ale boli mnie podbrzuszę jak na @ więc nie wiem czy mnie ta złośnica nie uprzedzi ;)

strasznie się cieszę , że Ciebie nie dopadła, jest w takim razie nadzieja...
 
Ostatnia edycja:
Do góry