reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Sylwia - jasne że się uda, ale na pierwszą dzidzię czekałam 4 lata. Tzn nie czekałam, po prostu odstawiłam tabletki anty, i sexikowaliśmy ile się dało, nie z chęci poczęcia ale ot tak, ale chcieliśmy dzidziusia, więc się nie zabezpieczaliśmy w żaden sposób. Po 4 latach coś nas tknęło, bo jak mogło nie być żadnej wpadki w tak długim czasie!? No i jak już kierowaliśmy nasze myśli w kierunku specjalistów - to test wyszedł pozytywny. 4 lata bez starań, bez stresów, sex dla czystej przyjemności a i tak dopiero po 4 latach. Dlatego ja nie jestem za teorią że jak się przestanie myśleć to się zajdzie, albo jak się odpuści. Bo ja 4 lata nie myślałam, ją dopiero po 4 latach zaczęłam myśleć co jest z nami nie tak. No i jak zaczęłam myśleć to dopiero zaskoczyłam :)
 
reklama
żyję ..... ledwo..... ja pikole..... dzisiaj zjadłam jogurt, banana i porcję frytek... nawet mnie do jedzenia nie ciagnie...
po luteinie mi niedobrze, kupilam sobie pastylki cytrynowe, jak wlozyłam jedną do ust o maly wlos nie zwymiotowałam...
ale żyję :D

ANA, ALEBUR KOCHANE TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WASZE TESTOWANKO :* I CZEKAM NA WYNIKI!!!!
niech ktoś przyjdzie na wrześniówki jakoś tam nie ma tego czegoś... :/
 
aktualna lista staraczek
biggrin.gif



ANA 10 styczeń

ALEBUR 10 styczeń

ROSEANN
14 styczeń

MONIŚ31 14 STYCZEŃ


MOU 19 styczeń

JUDITH 19 styczeń


SIWA 20 styczeń

FIOLETOWA 22 styczeń

MAGDUŚ1983 27 styczeń


KARIIN28 grudzień

LOLCIA
3 luty


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012,

MAMA ROBERTA - wrzesień 2012

PAJKAA - wrzesień 2012
 
Pajkaa,chcialabym Ci to obiecac,ale wiesz jak jest,spojrz na moja temp:(( Jutro rano jak zmierze,to juz zludzen nie bedzie:/
Ale moze Alebur pociagnie dobra passe???? Tego zycze szczerze!!!
 
Pajkaa - nawet nie sprawdzałam na kiedy by mi termin wypadł, ale już raczej październik... Chyba. Ty to zostań tu z nami, przecież my tu wszystkie już rodziłyśmy ;)
Ale fajnie masz z tymi mdłościami, to ponoć dobry sygnał o ładniutkim progesteronie ;)

Ana - ja mimo wszystko trzymam kciuki za jutro, a i widziałam pod moim wykresem że myślałaś że przeziębiona byłam w owu ... To nie ja, tylko mój M, ledwo co żył chłopina :)
Alebur - dwóch kreseczek życzę :)

Ja mam natomiast okres nakręcania się, bo się głupia naczytałam że baby mają bóle jak na @ zaraz po owu kończące się nie @ tylko ciążą. A mnie cały czas boli jak na @, i jak tu się nie nakręcać? No nie da się! Ale przynajmniej nakręcam się pozytywnie hi hi ;) no i zgaga bleeeeee
 
ja tak mam z podpaskami hehehehehe ostatnimi czasy staram się nie mieć zapasów hihihiihihi
hi hi hi:-D

Sylwia - jasne że się uda, ale na pierwszą dzidzię czekałam 4 lata. Tzn nie czekałam, po prostu odstawiłam tabletki anty, i sexikowaliśmy ile się dało, nie z chęci poczęcia ale ot tak, ale chcieliśmy dzidziusia, więc się nie zabezpieczaliśmy w żaden sposób. Po 4 latach coś nas tknęło, bo jak mogło nie być żadnej wpadki w tak długim czasie!? No i jak już kierowaliśmy nasze myśli w kierunku specjalistów - to test wyszedł pozytywny. 4 lata bez starań, bez stresów, sex dla czystej przyjemności a i tak dopiero po 4 latach. Dlatego ja nie jestem za teorią że jak się przestanie myśleć to się zajdzie, albo jak się odpuści. Bo ja 4 lata nie myślałam, ją dopiero po 4 latach zaczęłam myśleć co jest z nami nie tak. No i jak zaczęłam myśleć to dopiero zaskoczyłam :)
miałam dokładnie tak samo...odsawiłam piguły i bez stresów i nakręcania sexiliśmy się do woli ...ocknełam się po 1,5 roku ,że coś jest chyba nie tak skoro nie zaszałm w ciąże po takim czasie ..no i poszłam do ginekologa -endokrynologa..zaczełam robić badania, hormony itd i po 2 tyg okazało się ,że jestem w ciązy :tak: także u mnie nie ta teoria o wyluzowaniu też się nie sparwdzała ,bo bardziej wyluzowanym już się nie da chyba być ;-)

Ja mam natomiast okres nakręcania się, bo się głupia naczytałam że baby mają bóle jak na @ zaraz po owu kończące się nie @ tylko ciążą. A mnie cały czas boli jak na @, i jak tu się nie nakręcać? No nie da się! Ale przynajmniej nakręcam się pozytywnie hi hi ;) no i zgaga bleeeeee
ja miałam własnie takie bóle jak na okres jak okazało się ,że jestem w ciąży :tak: zorienowałam się jak mnie tak 2 tygodnie brzuch i piersi bolały a okresu nie było..:tak:
 
Eliza - nie ukrywam że cieszyłabym się żeby te bóle i u mnie zakończyły się fasolinką :) ale taki krótki czas po owu to chyba nie to. Musiałabym pobić rekordy wszelkich wczesnych objawów :)
No i proszę - kolejny przypadek świadczący o tym, że sexowanie dla przyjemności, a nie dla prokreacji, wcale nie sprzyja poczęciu. Bo jak tu nie zaliczyć wpadki w ciągu 1,5 roku, a już dopiero przez 4 lata???
 
Widzę MOU , że spać nie możesz....

ja jestem już po testowanku i uwaga!!!! Chyba się udało : blada druga kreska , ale jest , więc w związku z tym , że jestem optymistką , pochwaliłam się już M , że się udało :) ale nie uwierzył chyba do końca !!!

P1020675.jpg
 
reklama
Alebur!!!!!!!!!!! WOW !!!!!! Piękna kreseczka!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!! KOLEJNE FLUIDKI DLA NAS W RUCH POSZŁY!!!!!! a jaką masz temperaturę?
Bo mi chyba spada, brzuch dalej pobolewa jak na @ i zastanawiam się czy nie brać na wszelki jednej tabletki lutki raz dziennie?

Alebur - no taka niespodzianka! :D
 
Do góry