reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

nasze mamusie staraczki


IZA - 24 luty

MAMA - 25 luty

KARIIN 26 luty

KAROLINA 5 marzec

MONIŚ31 9 marzec

ENYA - 10 marzec

MOU 12 marzec

SIWA 15 marzec

LOLCIA

FIOLETOWA 26 marzec





nasze ciężaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


AMNA - sierpień 2012

KAROLINA - sierpień 2012

EWA - sierpień 2012
,

PAJKAA - wrzesień 2012

ALEBUR - wrzesień 2012

ANA - wrzesień 2012

JUDITH - wrzesień 2012

MAGDUŚ1983 październik 2012

ROSEANN październik 2012

KASIIK październik 2012

NENETE listopad 2012
 
reklama
Witam was z wieczora :)

Przepraszam, że dopiero teraz pisze ale: uczelnia, praca, Młody chorowitek.. i nawet nie miałam kiedy.

Teścior dzisiaj zrobiony, dwie tłuste krechy:-) wkleję zdjęcie jak Kruszek zaśnie:rofl2:

Ginka do mnie w pt dzwoniła, ze w cytologii wyszły mi leukocyty:confused2::eek: czyli, że stan zapalny? Ehhh... i co teraz? Wizytę mam w środe:-(
 
heloł

my dziś pospacerowaliśmy po lesie, potem grill ze znajomymi u nas... masakra - piątka dzieci w domu, powystrzelać można ;-)
 
Witam was z wieczora :)

Przepraszam, że dopiero teraz pisze ale: uczelnia, praca, Młody chorowitek.. i nawet nie miałam kiedy.

Teścior dzisiaj zrobiony, dwie tłuste krechy:-) wkleję zdjęcie jak Kruszek zaśnie:rofl2:

Ginka do mnie w pt dzwoniła, ze w cytologii wyszły mi leukocyty:confused2::eek: czyli, że stan zapalny? Ehhh... i co teraz? Wizytę mam w środe:-(

Gratulacje dwóch kreseczek !
Czyli jeden test ciązowy pokazał że nie jesteś w ciązy a drugi że jesteś tak ?:???
 
Gratulacje dwóch kreseczek !
Czyli jeden test ciązowy pokazał że nie jesteś w ciązy a drugi że jesteś tak ?:???

Dziekuje za gratulacje :) Ale nikt jeszcze nie wie:zawstydzona/y::zawstydzona/y: boje sie zapeszyć.. i cieszyć za wcześnie:confused2: o ja głupia..

A co do testów :) Jeden robiłam przed terminem @ i wyszła druga kreska baaaardzo blada :) więc nie byłam pewna.
 
No bo ja mam obawy od 1 lutego bolące piersi przed @ którą dostałam 7.02.2012 no i do dnia dzisiejszego pobolewa brzuch w dole jak na @ a piersi to totalna porażka i katorga boleściowa dla mnie , no i zrobiłam w sobote testa i wyszedł negatyw... dlatego tez pytam jak to z tymi testami u Ciebie:)
 
No bo ja mam obawy od 1 lutego bolące piersi przed @ którą dostałam 7.02.2012 no i do dnia dzisiejszego pobolewa brzuch w dole jak na @ a piersi to totalna porażka i katorga boleściowa dla mnie , no i zrobiłam w sobote testa i wyszedł negatyw... dlatego tez pytam jak to z tymi testami u Ciebie:)

Ja w czasie pierwszej ciąży robiłam 10 testów :D od 25 dc. I dopiero kilka dni po spodziewanej @ pojawiła się widoczna bez lupy i światła kreska :D poczekaj do terminu @ :)

MOU http://www.youtube.com/watch?v=quH_vUCdy2o :) Avantasia
http://www.youtube.com/watch?v=ERHdrPgpvOo The Bloodhound Gang ft. Ville Valo mmm :) Moje klimaty :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry