reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Kroczek fajna ta lampka.
JA też starałam się od początku młodą do spania samą kłaść,nie wiem jak będzie na wiosnę jak na łózko piętrowe u starszego wyląduje,czy nie będzie wracać jak bumerang;-) ;)

Katjuszka poszalałaś,super zakupy.

EDYSIEK ja też trochę zaskoczona jestem bo z wiosny wszystkie długie getry i bluzki za krótkie,wyciągłam wszystkie ciuchy które były w planie do użytku na wiosnę;)
Kurczę przez to że przez lato w tym nie chodziła to po kilka razy tylko założyła te ciuchy i małe
 
reklama
Kroczek o właśnie tą oglądałam na allegro :) jak M wróci to zamówię jak mówisz że fajna :)
Ja się zastanawiam nad wersalką dla H bo będę mogła położyć się z nim a po złożeniu mało miejsca zajmuje. To łóżko któro ma po starszaku materac ma 80 na 190 cm a do tego od strony głowy dochodzi półka i jeszcze z przodu "przód auta" jest ogromne a pokoik mikroskopijny i nie ma jak się ruszyć :( spróbuję jeszcze sprzedać może ktoś kupi ale całego z pokoju się nie wyniesie tylko trzeba rozkręcić i już się problem robi no taka głupota a tyle zachodu...

Milenka spotkania komunijne już macie? My właśnie wróciliśmy z pierwszego .
 
Dzieki dziewczyny za rady. Malej nie chce eksmitowac bo nie ma jeszcze 2 mcy i sie troche boje, ale mysle, ze niedlugo tak zrobie, albo chociaz na poczatek odsune od lozka naszego na drugi koniec sypialnin tak stopniowo hehe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziolina Julek też do nas przychodzi noc w noc. Konsekwentnie go odnosimy. Czasami bywa to trudne, bo odnoszę go do jego pokoju, wracam do siebie, kładę do łóżka, a on już obok stoi. Na razie mamy mały sukces, bo dwie noce spędził u siebie bez nachodzenia nas. Ja bardzo dużo z nim rozmawiam i tłumaczę, że Teoś śpi u nas, bo jest malutki i jeszcze je cycuszka, ale jak tylko trochę podrośnie to będą mieć razem pokój. Poza tym mówię mu że ma super pokój, że zabawki bardzo za nim w nocy tęsknią, że jego ukochane transformersy też śpią w swoich łóżeczkach, itp.

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boję się tu oddzywac dzisiaj bo chcialabym napisac, że przespalam 1 noc od kilku dni. Mlody oszalał totalnie, drzemki w dzien NIE a w nocy spal po 6-7 godzin z przerwami co godzine. Wszystko zawodzilo. Oby ta dzisiejsza była początkiem dobrego.
Co do miejsca spania dziecka nie wypowiadam się, bo ja śpię z Mlodym i obu nam tak jest wygodnie. :)
Odpieluchowanie szło u nas dobrze, aż nastąpił regres i 2 dni lał gdzie popadnie ciesząc się, że sika jak piesek. Wiec zalozylam pieluchomajtki i czekam. W nocy za to nie sika tylko biegnie rano na nocnik.

Czy u Was tez taka piękna słoneczna jesien? Tylko grzybów w lesie u nas brak :( jeść bym nie jadla ale pozbierac to i owszem :)
 
Truskawkowa u nas dzis 2:2 :) Obiecalam mu duza betoniarke, która wczoraj w sklepie wypatrzyl ale chyba marna motywacja. Chodzi i mówi, że on już nie sika a za chwilę portki zlane i leci, że ma mokro. Ahhh długi dzień się zapowiada i to bez drzemki.
 
Myszka moj tez tak mial. Pytalam czy chcen mowil ze nie ,a sikal w hacie za minute. Gadalamn pytalam, bilam brawo jak zrobil i w koncu zaczal robic. Musi pyknac i juz. U mnie to troche trwalon tylko w lato zaczelismy to czesto na tarasie czy dzislcebez pieluchy i majtek chodzil. Ze zlobka potrafilam po 10 par spodenek kokrych zabierac.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wchodzę na forum poczytać co u Was a tu nikogo... hej ho? Wszystkie kasztany zbierają?

Klara mnie rozwala ostatnio.. ilość zadawanych pytań przerasta moje wyobrażenia.. bo zawsze myślałam, że jedno pytanie w kółko.. A tu nie.. każde inne i prędkość jak wystrzaly z kałasznikowa :p
 
Do góry