reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Katjuszka - Hehehe [emoji23]

Mój dzisiaj całkiem poważnie mówi "Fifi strzeli focha" [emoji15] i bądź tu mądry [emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U nas ze spaniem poszlo latwo, choc czasem do nas w nocy wraca. No i obowiazkowo rano musi zajrzec do nas na mleczko :-) ale nam to nie przeszkadza i spokojnie niech sie uczy gdzie powinien spac.
Wtrącę się, bo temat jest mi bliski i szukam sposobów na maluchy na forum ;) Starsza córka bez problemu zaczęła spać sama w pokoiku, przyszło to razem z przeprowadzką do nowego domu, nowym pokojem - miała 1,5 roku i zrozumiała, że wszystko się pozmieniało, a w tym jej miejsce spania i sypialnia rodziców. Dodam, że jeszcze nasza sypialnia jest na górze, a jej pokój na dole. Wołała nas czasem w nocy, że mamy ją wziąć do siebie-i ok, braliśmy. Nie przeszkadzało to nam.
Teraz troszkę "męczymy" się z młodszą córką. Zasypia w swoim pokoiku pięknie - odkąd mamy Projektor Gwiazdek z Chicco, to usypianie stało się przyjemnym rytuałem, mała czeka na kolorowe gwiazdeczki na suficie, muzyka ją uspokaja. Naprawdę fajna zabawka, ułatwiająca życie naszej rodzinie, także polecam-wrzucam zdj :)
Ale... w nocy córka woła nas nawet 5 razy - jeśli jej nie weźmiemy do siebie :( Gdy ją weźmiemy, to przesypia spokojnie do rana :/ Po takiej nocce z przerwami jestem na drugi dzień mega śpiąca i wszystko mnie wkurza :/ Nie jestem zwolennikiem metod "wypłakiwania się" czy "3,5,7" i innych tego typu - więc tego mi nie doradzajcie :p Wiem czego nie chcę robić, ale nie mam pomysłu na małą, żeby spała spokojnie i budziła się chociaż raz w nocy, a nie sto razy ;)
 

Załączniki

  • 12768102_1113940121971957_500723847_o.jpg
    12768102_1113940121971957_500723847_o.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 41
MOMMY dużo kasy dostajesz za reklamę produktów chicco?Przydałby mi się łatwy zastrzyk gotówki to może też się w to pobawię:rofl:

KATJUSZKA strach się bać ale będzie super jak małe łobuziary będą wszystko razem robić;-) ;)

TRUSKAWKOWA męża bierz w obroty niech Cię grzeje a nie skarpety:rolleyes:
 
Katjuszko moja w kółko też się o wszystko pyta. Ale takich skomplikowanych pytań jeszcze nie zadaje.

Mi na razie skarpety muszą wystarczyć :-D Ja ciepłolubna, więc bez nich nawet się nie kładę.
Mała śpi w polarowym pajacu, bo ona ciągle odkryta, a tak jej ciepło. Właśnie jej zamówiłam nową, bo tylko jedna nam została.
Miała taką i się sprawdziła piżamka Elza.jpg
Teraz kupiłam jej taką piżamka Zosia.jpg
 

Załączniki

  • piżamka Elza.jpg
    piżamka Elza.jpg
    92,3 KB · Wyświetleń: 44
  • piżamka Zosia.jpg
    piżamka Zosia.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
Faktycznie pustawo tu. Do mnie wczoraj z wizytą wpadły koleżanki, a dzisiaj byliśmy z Teosiem na rehabilitacji. Teraz Julek śpi, a Teoś wojuje z cyckiem więc mam chwilę.

Katjuszka ja czasami mam wrażenie, że mam w domu nastolatka. Dzisiaj Julek oglądał bajkę o transformersach i mówi do mnie "mamo kupisz mi optimusa i bamblebee?" (dla niewtajemniczonych to nazwy robotów), gdzieś tam znad garów mówię mu od niechcenia "tak dużo? ", a on mi na to "nie tak dużo, bo tylko dwa" :-)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia :-) Klara ostatnio chciała trzy pomidory. Dwa małe i jeden duży :-D a dziś padlam przy kasie w skepie bo Klara na cały głos "ale ona szybko kasuje " ja mówię tak klaruniu PANI szybko kasuje.. A Klara podkrecila sytuacja tak że Pani prawie mi towar zaplula "matko boska ale ta pani szybko kasuje".. i przysiegam nie mam pojęcia skąd ona tą matke boska wzięła bo na pewno nie ode mnie ani od niani...

Edysiek ładne, ale jak Ci się sprawdzaja przy odpieluchowanym dziecku? Bo u K nie przejdzie. Mam taki fajny pajac ale ona conajmniej Dwa razy sika nim zasnie i m się poddał bo ciężko to zdjac na nocnik :-(
 
reklama
Katjuszko no trzeba całą górę zdjąć do sikania, ale dajemy radę. Moja zawsze idzie siku przed kąpielą, a potem już nie. Czasem w nocy woła, wtedy ściągam jej górę i siada na nocnik.
Kiedyś pytałam o body. Tak więc teraz jak zrobiło się chłodniej to jej zakładam, też nie ma problemu, tylko jeszcze jej zakładam majteczki pod spód, żeby nic jej nie gryzło.
 
Do góry